Please select a category for OL shownews!
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Neděle 25 Úno 2018
Home OR represe Rozhodčí PS Seznam rozhodčích PS 2016
Seznam rozhodčích PS 2016 Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Pátek, 01 Duben 2016 00:00

                                    

        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

okrsek kvalifikace jméno SDH platnost do
1 R Škopík Petr Napajedla 6.11.2016
1 R Škopíková Alena Napajedla 6.11.2016
1 R Vojtěšek Josef Spytihněv 14.4.2017
1 R Mach Rostislav Oldřichovice 20.2.2021
1 R Petřík Lukáš Oldřichovice 20.2.2021
1 R Valouch Marek Oldřichovice 20.2.2021
         
2 R Čuřík Pavel Kvítkovice 23.2.2018
2 R Hlaváč Miroslav Tlumačov 21.2.2020
         
3 RI Staněk Michal Ing. Racková 29.2.2021
3 R Brázdil Josef Sazovice 6.11.2016
3 R Zívalíková Radka Racková 21.2.2020
3 R Kulendová Veronika Sazovice 13.10.2018
         
4 R Nevařil Vlastimil Malenovice 6.11.2016
4 R Nevařilová Perta Malenovice 23.2.2018
4 R Adamíková Klára Tečovice 21.2.2020
4 R Vyoralová Helena Louky 21.2.2020
4 R Hiessová Karla Louky 20.2.2021
         
5 RI Tománek Petr Lhota 3/2019
5 RI Křen Jaroslav Šarovy 3/2019
5 R Olšaník Jakub Salaš 16.4.2016
5 R Vavruša Robert Salaš 16.4.2016
5 R Hnilica Jan Zlín-Březnice 23.2.2018
5 R Popelka Ondřej Lhota 21.2.2020
5 R Býma Vít Zlín-Březnice 23.2.2018
         
7 R Holík Bohuslav Štípa 20.2.2021
7 R Hadraba Tomáš Hvozdná 21.2.2020
7 R Plšek Michal Hvozdná 21.2.2020
         
8 R Zicha Ladislav Želechovice 23.2.2018
8 R Cekotová Barbora Želechovice 23.2.2018
8 R Mikeska Marek Lípa 13.10.2018
8 R Cholasta Luděk Lípa 13.10.2018
         
10 R Miškařík Marek Doubravy 16.4.2016
10 R Skovajsa Miroslav Doubravy 17.3.2017
10 R Petruláková Marcela Hřivínův Újezd 13.10.2018
10 R Moštěk Ondřej Kaňovice 16.4.2016
10 R Šůstek František Kaňovice 6.11.2016
10 R Kubíček Petr Kelníky 21.2.2020
10 R Čižmár Miroslav Provodov 17.3.2017
10 R Chmela Radek Velký Ořechov 13.10.2018
10 R Jankůj Vojtěch Velký Ořechov 13.10.2018
10 R Hladiš Marek Hřivínův Újezd 17.3.2017
10 R Hladiš Robert Kelníky 17.3.2017
10 R Kolařík Radek Kelníky 21.2.2020
10 R Šnajdar Martin Kelníky 21.2.2020
10 R Prachař Radim Provodov 21.2.2020
10 R Manclová Miroslava Březůvky 21.2.2020
         
11 R Kráčalík Zdeněk Březová 6.11.2016
11 R Mahďák František Podkopná Lhota 13.10.2018
11 R Gargulák Oldřich Trnava 23.2.2018
11 R Fišnar Jiří ml. Slušovice 20.2.2021
11 R Blažek Tomáš Slušovice 23.2.2018
11 R Fotterová Zuzana Trnava 22.2.2019
11 R Kozubík Michal Trnava 21.2.2020
11 R Kuňák Jakub Slušovice 21.2.2020
11 R Čala Jakub Všemina 21.2.2020
11 R Ondráček Filip Slušovice 21.2.2020
11 R Fišnar Jiří Slušovice 21.2.2020
11 R Sazima Radim Březová 21.2.2020
11 R Skyba Stanislav Březová 21.2.2020
11 R Kužela Zdeněk Hrobice 21.2.2020
11 R Dolinová Monika Slušovice 20.2.2021
11 R Jarcovják Karel Slušovice 20.2.2021
11 R Gerych Marek Veselá 20.2.2021
11 R Škoda Milan Veselá 20.2.2021
11 R Oškera Petr Veselá 20.2.2021
11 R Gargulák Lukáš Březová 20.2.2021
         
12 R Lutonská Věra Zádveřice 22.2.2019
12 R Štalmach Jan Vizovice 22.2.2019
12 R Elšík Jan Zádveřice 12.4.2017
12 R Jurča Vladimír Zádveřice 12.4.2017
12 R Jurygáček Jan Raková 12.4.2017
12 R Štefanec Lubomír Zádveřice 12.4.2017
12 R Hlavenka Pavel Chrastěšov 12.4.2017
12 R Olejník Ondřej Vizovice 12.4.2017
12 R Hlavenka Miroslav Chrastěšov 12.4.2017
12 R Štefková Jana Zádveřice 12.4.2017
12 R Červenka Radek Chrastěšov 12.4.2017
12 R Elšík Jan ml. Zádveřice 12.4.2017
12 R Schreiber David Bratřejov 22.2.2019
12 R Hnilicová Hana Bratřejov 22.2.2019
12 R Okál Milan Vizovice 12.4.2020
12 R Štefanec Tomáš Zádveřice 21.2.2020
         
13 R Máčala Josef Kladná Žilín 14.4.2017
13 R Vydarený Aleš Luhačovice 16.4.2016
13 R Úlehlová Eva Pozlovice 21.2.2020
13 R Úlehla Lukáš Pozlovice 12.4.2017
         
14 R Struška František Drnovice 5.3.2017
14 R Hovězák Petr Dolní Lhota 9.3.2017
14 R Lukáš Miroslav Drnovice 17.3.2017
14 R Kadleček Petr Slopné 21.2.2020
14 R Zvončák Stanislav Újezd 21.2.2020
14 R Zvončák Stanislav ml. Újezd 21.2.2020
14 R Ochodnický Luboš Vys. Pole 21.2.2020
         
15 R Bureš Miroslav Boh. nad Vláří 16.4.2016
15 R Bartošek Jaroslav Lipová 23.2.2018
15 R Gyuricsek Jiří Petrůvka 14.4.2017
15 R Malaník Lubomír Rokytnice 21.2.2020
15 R Machač Josef Rudimov 21.2.2020
15 R Hofschneider Pavel Rokytnice 14.4.2017
15 R Malaník Pavel Rokytnice 14.4.2017
15 R Pavelka Pavel Nevšová 23.2.2018
15 R Kubů Tomáš Lipová 13.10.2018
15 R Macháč Miroslav Slavičín 20.2.2021
15 R Šomek Tomáš Slavičín 20.2.2021
15 R Marcaníková Alena Slavičín 20.2.2021
15 R Pešek Roman Nevšová 20.2.2021
15 R Remešová Kamila Petrůvka 20.2.2021
15 R Zemánek Jaroslav Divnice 20.2.2021
15 R Brázdová Barbora Divnice 20.2.2021
15 R Ševčík Eduard Bohuslavice 20.2.2021
         
16 R Lysák Petr Vlachovice 17.3.2017
16 R Gajdošík Michal Vlachova Lhota 5.3.2017
16 R Marcaník Ladislav Vlachova Lhota 17.3.2017
16 R Šimonů František Vrbětice 17.3.2017
16 R Ovesný Jaroslav Křekov 13.10.2018
16 R Šmatlo Kamil Vrbětice 21.2.2020
         
17 R Molnár Jan Lipina 9.3.2017
17 R Vlček Josef Poteč 9.3.2017
17 R Žák Jaroslav Smolina 9.3.2017
17 R Bělaška Josef Tichov 9.3.2017
17 R Ruman František Tichov 9.3.2017
17 RI Tichý Milan Tichov 29.2.2021
17 R Ruman Pavel Tichov 6.11.2016
17 R Maniš Stanislav Tichov 6.11.2016
17 R Janáč Martin Tichov 6.11.2016
17 R Dorňák Michal Val. Klobouky 5.3.2017
17 R Bělašková Anna Tichov 21.2.2020
         
18 R Bařinka Jaroslav Brumov 9.3.2017
18 R Jelínek Jan Brumov 9.3.2017
18 R Skácel Petr Brumov 14.4.2017
18 R Floreš Josef Bylnice 9.3.2017
18 R Juřica Stanislav Bylnice 9.3.2017
18 R Šánek František Návojná 9.3.2017
18 R Pinďák Václav Popov 9.3.2017
18 R Ovesný Jiří Brumov 5.1.1900
18 R Raška Zbyněk Brumov 5.3.2017
18 R Šerý Josef Bc Popov 5.3.2017
18 R Kliš Jaromír Brumov 5.3.2017
18 R Lysák Václav Bylnice 21.2.2020
18 R Křek Alois Brumov 21.2.2020
18 R Pinďák Jaromír Bylnice 20.2.2021

 

 

Aktualizováno Sobota, 16 Červenec 2016 11:22