• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pondělí 24 Čec 2017
Home OSH Zlín Rozdělení okrsků OSH Zlín
Garanti okrsků Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Středa, 15 Duben 2015 00:00

Garanti okrsků.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                        

Okrsek Garant  
I. okrsek Martin Holčík Halenkovice, Komárov, Napajedla, Oldřichovice,
  728 601 997 Pohořelice, Spytihněv, Žlutava
     
II. okrsek Martin Holčík Kvítkovice, Otrokovice, Tlumačov
  728 601 997  
     
III. okrsek Ing. Michal Staněk Hostišová, Machová, Mysločovice, Sazovice,
  604 907 214 Racková
     
IV. okrsek Petr Tománek Lhotka, Zlín-Louky, Zlín-Malenovice, Zlín-Prštné,
  737 928 383 Tečovice, Mladcová
     
V. okrsek Jaroslav Křen Březnice, Karlovice, Lhota, Salaš, Šarovy,
  724 207 353 Bohuslavice u Zlína
     
VII. okrsek Josef Jakuba Zlín-Kostelec, Ostrata, Hvozdná, Štípa,
  604 220 328 Zlín-Velíková
     
VIII. okrsek Luděk Cholasta Lípa, Klečůvka, Zlín-Lůžkovice, Želechovice,
  604 584 564 Jaroslavice, Želechovice- Paseky
     
IX. okrsek Zdeněk Kráčalík Držková, Fryšták, Kašava, Lukov, Vlčková, Lukoveček
  605 704 351  
     
X. okrsek Vlastimil Nevařil Březůvky, Dobrkovice, Doubravy, Hřivínův Újezd,
  722 530 073 Kaňovice, Kelníky, Provodov, Velký Ořechov
     
XI. okrsek Jaroslav Juřík Březová, Hrobice, Neubuz, Podkopná Lhota,
  723 412 290 Slušovice, Trnava, Veselá, Všemina
     
XII. okrsek Vladimír Jurča Bratřejov, Chrastešov, Jasenná, Lhotsko,
  605 270 545 Lutonina, Raková, Ublo, Vizovice, Zádveřice
     
XIII. okrsek Ing. Eva Úlehlová Biskupice, Kladná-Žilín, Ludkovice, Luhačovice,
  731 011 237 Polichno, Podhradí, Pozlovice, Pradlisko, Řetechov
     
XIV. okrsek Josef Hubáček Dolní Lhota, Drnovice, Horní Lhota, Loučka,
  604 358 672 Sehradice, Slopné, Újezd, Vysoké Pole
     
XV. okrsek Milan Tichý Bohuslavice nad Vláří, Divnice, Hrádek, Lipová, Nevšová,
  731 028 984 Petrůvka, Rokytnice, Rudimov, Slavičín, Šanov
     
XVI. okrsek Ing. Josef Bernátík Haluzice, Vlachovice, Vrbětice, Vlachova Lhota,
  776 292 196 Křekov
     
XVII. okrsek Ing. Josef Bernátík Lipina, Mirošov, Poteč, Smolina, Tichov,
  776 292 196 Valašské Klobouky
     
XVIII. okrsek Jan Jelínek Brumov, Bylnice, Jestřabí, Návojná, Nedašov,
  604 357 411 Nedašova Lhota, Svatý Štěpán, Štítná nad Vláří,
    Popov