• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Úterý 18 Čer 2019
Home Soutěže Požární sport Výsledky Okresního kola PS 2014
Výsledky Okresního kola PS 2014 Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Sobota, 07 Červen 2014 00:00

Výsledky Okresního kola požárního sportu 2014.

 

Celkové pořadí družstev:

St. č. Muži Požární útok Štafeta 4x100 100 s přek. Celkový součet Pořadí
čas body pokus 1 pokus 2 body čas body
15 Řetechov 30,32 4 63,77 DNF 1 55,83 2 7 1
14 Štítná nad Vláří 31,96 6 67,13 DNF 2 55,58 1 9 2
10 Želechovice - Paseky 28,10 1 68,50 DNF 3 65,28 10 14 3
4 Velký Ořechov 28,45 2 70,76 70,02 7 61,70 5 14 4
12 Komárov 30,77 5 69,72 DNF 5 64,63 9 19 5
11 Veselá 30,16 3 71,36 DNF 11 62,49 6 20 6
6 Šarovy 34,78 7 72,27 70,97 9 63,18 8 24 7
8 Drnovice NP 14 70,27 DNF 8 61,56 4 26 8
9 Tichov NP 14 69,98 DNF 6 62,89 7 27 9
7 Racková NP 14 72,52 71,13 10 59,76 3 27 10
1 Zádveřice NP 14 68,91 NP 4 66,17 12 30 11
5 Březová 37,18 8 74,63 DNF 12 66,02 11 31 12
2 Lipová 88,17 9 NP NP 14 68,17 13 36 13
3 Prštné NP 14 100,33 DNF 13 69,91 14 41 14
13 Vrbětice DNF 15 DNF DNF 15 DNF 15 45 15

 

St. č. Ženy Požární útok Štafeta 4x100 100 s přek. Celkový součet Pořadí
čas body pokus 1 pokus 2 body čas body
9 Řetechov 38,15 4 76,10 DNF 1 67,03 1 6 1
1 Prštné 34,83 1 84,02 DNF 5 74,36 4 10 2
5 Lípa 36,76 2 88,92 DNF 7 74,48 5 14 3
7 Trnava 42,10 6 91,49 86,63 6 68,17 2 14 4
4 Tichov NP 9 82,68 DNF 3 73,18 3 15 5
8 Vlachovice NP 9 79,68 DNF 2 74,92 6 17 6
3 Újezd 40,39 5 82,92 DNF 4 81,71 9 18 7
6 Želechovice 37,22 3 105,55 DNF 9 76,56 8 20 8
2 Neubuz 59,16 7 NP 101,72 8 75,35 7 22 9

 

 

100m s překážkami

St. č. Muži SDH I. pokus II. pokus Úřední čas Pořadí
44 Bařinka Josef Štítná nad Vláří 18,7 18 18 1
30 Máčala Tomáš Řetechov 18,77 18,29 18,29 2
15 Kuchař Josef Řetechov 18,86 18,3 18,3 3
59 Bařinka Václav Štítná nad Vláří 18,58 18,38 18,38 4
38 Polanský Jan Drnovice 19,21 18,82 18,82 5
1 Jančík Miroslav Zádveřice 18,96 19,16 18,96 6
52 Doležel Patrik Racková 19,27 19,01 19,01 7
14 Vaculík Lukáš Štítná nad Vláří 19,2 22,78 19,2 8
45 Macháček Jan Řetechov 19,67 19,24 19,24 9
29 Vaculík František Štítná nad Vláří 24 19,39 19,39 10
9 Dorničák Lukáš Tichov 19,56 21,92 19,56 11
37 Doležel Ondřej Racková 20,02 20,95 20,02 12
43 Vaculčík František Vrbětice 22,07 20,25 20,25 13
19 Škách Marek Velký Ořechov 20,49 20,28 20,28 14
57 Zelík Milan Komárov NP 20,33 20,33 15
20 Čech Martin Březová 21,72 20,39 20,39 16
49 Gregor Miroslav Velký Ořechov 20,65 20,44 20,44 17
11 Křižka Jakub Veselá 21,25 20,52 20,52 18
2 Matějka Václav Lipová 44,71 20,71 20,71 19
7 Hanáček Aleš Racková 20,73 33,24 20,73 20
60 Jahoda Jiří Řetechov 20,76 NP 20,76 21
55 Směšný Michal Želechovice - Paseky 20,89 29,73 20,89 22
56 Julina Jiří Veselá 21,68 20,95 20,95 23
34 Jankůj Tomáš Velký Ořechov 21,71 20,98 20,98 24
41 Schovajsa Jaroslav Veselá 21,02 22,28 21,02 25
21 Mrázek Martin Šarovy NP 21,03 21,03 26
53 Svízela Jan Drnovice 21,05 22,23 21,05 27
6 Hruška Patrik Šarovy 21,07 21,14 21,07 28
36 Fišer Richard Šarovy 21,28 21,08 21,08 29
16 Štefka Marek Zádveřice NP 21,14 21,14 30
42 Hanáček Lubomír Komárov 21,34 DNF 21,34 31
28 Lysák Bronislav Vrbětice 21,43 NP 21,43 32
39 Dorničák Ladislav Tichov 22,21 21,47 21,47 33
40 Kruťa Lukáš Želechovice - Paseky 22,6 21,54 21,54 34
22 Krejsa Jan Racková 25,58 21,57 21,57 35
8 Struška Jaroslav Drnovice 27,48 21,69 21,69 36
35 Čapák Josef Březová 21,78 26,62 21,78 37
33 Dědek Hynek Prštné 23,75 21,81 21,81 38
24 Častulík Martin Tichov 22,82 21,86 21,86 39
26 Holínek David Veselá 22,19 NP 22,19 40
58 Petráš Lubomír Vrbětice 22,2 NP 22,2 41
4 Gregor Jakub Velký Ořechov 23,64 22,28 22,28 42
10 Kruťa Adam Želechovice - Paseky 25,39 22,85 22,85 43
48 Dědek Miroslav Prštné 22,92 DNF 22,92 44
12 Patočka Tomáš Komárov 22,96 NP 22,96 45
17 Juřík Martin Lipová 23,52 24,13 23,52 46
5 Čech David Březová 23,85 24,47 23,85 47
51 Záhora Petr Šarovy 23,88 27,12 23,88 48
32 Pešek Jakub Lipová NP 23,94 23,94 49
25 Kmenta Ondřej Želechovice - Paseky 25,04 31,05 25,04 50
18 Kohn Petr Prštné 55,45 25,18 25,18 51
31 Mikeska Marek Zádveřice 26,07 26,44 26,07 52
54 Bělaška František Tichov 27,04 27,34 27,04 53
3 Balajka Miroslav Prštné 33,98 DNF 33,98 54
50 Ondráček Filip Březová 35,1 NP 35,1 55
13 Šmatlo Kamil Vrbětice NP NP NP 60
23 Stružka Ondřej Drnovice NP NP NP 60
27 Horák Jakub Komárov NP DNF NP 60

 

St. č. Ženy SDH I. pokus II. pokus Úřední čas Pořadí
9 Vlková Daniela Řetechov 20,08 19,57 19,57 1
13 Obadalová Vendula Tichov 24,52 20,82 20,82 2
8 Fojtů Šárka Vlachovice 21,58 21,56 21,56 3
5 Elšíková Alena Lípa 23,91 21,57 21,57 4
7 Fotterová Zuzana Trnava 21,8 26,99 21,8 5
18 Zábojníková Eva Řetechov 23,41 21,89 21,89 6
25 Vajďáková Lucie Trnava 22,66 28,13 22,66 7
24 Kamasová Lenka Želechovice 23,66 24,58 23,66 8
11 Šebestová Lucie Neubuz 30,33 23,7 23,7 9
16 Polášková Dominika Trnava 23,71 24,41 23,71 10
19 Velísková Martina Prštné 48,94 24,4 24,4 11
34 Kozubíková Kamila Trnava 24,41 24,7 24,41 12
1 Horáková Hana Prštné 25,55 24,96 24,96 13
28 Horáková Jaroslava Prštné 25 DNF 25 14
15 Sedláčková Tereza Želechovice 25,27 25,17 25,17 15
29 Trunkátová Dominika Neubuz 25,31 25,9 25,31 16
27 Zábojníková Anna Řetechov 25,57 NP 25,57 17
22 Žalková Anna Tichov 25,68 NP 25,68 18
23 Elšíková Hana Lípa 26,81 25,89 25,89 19
30 Chupíková Veronika Újezd 26,32 30,5 26,32 20
36 Jahodová Andrea Řetechov 26,33 27,03 26,33 21
20 Oškerová Věra Neubuz 26,57 26,34 26,34 22
17 Raková Jana Vlachovice 26,39 NP 26,39 23
4 Bělašková Anna Tichov 26,68 26,74 26,68 24
26 Presová Gabriela Vlachovice 27,23 26,97 26,97 25
14 Váňová Kristýna Lípa 31,69 27,02 27,02 26
31 Míčková Veronika Tichov 27,07 43,65 27,07 27
21 Žebráčková Simona Újezd 28,32 27,14 27,14 28
10 Lukašíková Lenka Prštné 27,19 DNF 27,19 29
2 Tomšů Irena Neubuz 29,83 27,39 27,39 30
6 Cekotová Barbora Želechovice 31,08 27,73 27,73 31
12 Janků Klára Újezd 28,69 28,25 28,25 32
3 Skrečková Iveta Újezd 31,83 30,78 30,78 33
33 Kůrová Martina Želechovice 30,93 NP 30,93 34