• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Úterý 18 Čer 2019
Home Soutěže Hra PLAMEN Výsledky Okresního kola hry Plamen 2014
Výsledky Okresního kola hry Plamen 2014 Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Neděle, 18 Květen 2014 00:00

Výsledky Okresního kola hry Plamen 2013/2014.

 

Soutěž družstev - mladší žáci

St. č. SDH ZPV 4x60 Dvojice 400 CTIF PÚ CTIF Celkový součet Pořadí
čas P. čas P. čas body P. čas body P. čas body P.
11 Malenovice 2 NP 1 77,62 1 0 0 0 102,36 0 2 151,74 50 3 1 10 1
18,11 55,73 0 0 104,91 0 158,50 45
4 Zádveřice 5 19,21 2 58,24 3 0 0 0 93,54 0 1 138,72 5 1 1 13 2
18,75 NP 0 0 92,56 0 83,50 0
12 Pohořelice 1 19,71 5 60,28 4 0 0 0 106,65 0 4 162,90 25 2 1 17 3
42,60 66,98 0 0 107,25 0 129,22 20
5 Bohuslavice 4 NP 8 62,20 6 0 0 0 120,52 10 5 259,67 55 5 1 29 4
22,46 70,43 0 0 106,94 0 237,58 25
1 Mysločovice 7 18,83 3 62,10 5 0 0 0 124,57 10 11 232,26 70 4 1 31 5
18,86 86,16 0 0 135,32 20 217,89 45
10 Štípa 6 26,14 6 56,77 2 0 0 0 107,34 0 3 DNF 0 15 1 33 6
20,81 DNF 0 0 106,10 0 DNF 0
9 Trnava 9 19,52 4 63,06 7 0 0 0 121,11 10 7 DNF 0 15 1 43 7
22,74 63,75 0 0 108,05 0 DNF 0
6 Napajedla 3 25,79 9 NP 11 0 0 0 125,69 0 12 DNF 0 15 1 51 8
24,81 75,52 0 0 134,42 10 DNF 0
8 Popov 11 NP 11 NP 15 0 0 0 116,36 0 8 388,61 175 6 1 52 9
28,91 DNF 0 0 129,76 10 282,42 155
14 Neubuz 15 21,44 7 69,29 10 0 0 0 140,67 10 9 DNF 0 15 1 57 10
46,77 78,68 0 0 119,92 0 DNF 0
7 Všemina 12 NP 10 66,20 9 0 0 0 120,81 0 10 DNF 0 15 1 57 11
26,42 72,43 0 0 NP 0 DNF 0
13 Lhota 15 DNF 15 66,10 8 0 0 0 112,73 0 6 DNF 0 15 1 60 12
DNF NP 0 0 107,49 0 DNF 0
3 Hřivínův Újezd 10 DNF 15 87,83 13 0 0 0 DNF 0 15 294,63 120 7 13 73 13
DNF DNF 0 0 DNF 0 282,48 60
2 Kvítkovice 13 53,35 12 85,80 12 0 0 0 162,55 20 13 DNF 0 15 14 79 14
34,94 NP 0 0 130,57 0 DNF 0
15 Kostelec 8 DNF 15 DNF 15 0 0 0 DNF 0 15 DNF 0 15 15 83 15
DNF DNF 0 0 DNF 0 DNF 0

 

Soutěž družstev - starší žáci

St. č. SDH ZPV 4x60 Dvojice 400 CTIF PÚ CTIF Celkový součet Pořadí
čas P. čas P. čas body P. čas body P. čas body P.
3 Bohuslavice 1 15,70 3 55,48 1 53,17 0 1 92,37 10 4 198,74 65 4 1 15 1
17,10 46,10 64,33 0 84,29 0 132,44 25
2 Mysločovice 2 12,98 1 NP 7 62,92 0 2 89,34 10 6 88,57 30 2 1 21 2
13,85 52,89 56,09 0 90,42 10 136,05 55
11 Zádveřice+Lukov 4 21,60 5 49,65 4 71,51 0 12 83,76 0 2 102,15 35 1 1 29 3
16,77 NP 73,83 0 93,05 10 70,12 5
4 Trnava 5 22,43 10 48,83 2 62,28 0 4 100,01 10 3 154,75 60 9 1 34 4
26,16 52,74 74,29 0 83,92 0 180,60 65
8 Štípa 6 26,08 11 49,24 3 62,42 0 5 102,42 10 10 147,00 65 3 1 39 5
NP 55,03 66,22 0 92,28 0 131,72 60
14 Štítná n.Vláří 9 34,10 6 51,34 5 67,00 0 9 92,53 0 8 182,19 75 8 1 46 6
18,64 NP 72,72 0 90,07 0 152,32 55
17 Pohořelice 3 38,40 13 54,42 10 63,21 0 6 89,69 0 7 147,43 35 6 1 46 6
28,99 58,25 81,67 0 107,33 10 141,42 35
12 Popov 19 36,07 2 NP 25 59,05 0 3 80,58 0 1 152,86 80 7 1 58 8
15,49 NP 57,88 0 89,78 10 141,98 55
16 Malenovice 21 21,57 7 54,72 9 64,82 0 7 99,75 0 5 231,97 110 11 1 61 9
19,27 54,26 77,94 10 88,80 0 206,03 100
13 Lipová 10 21,67 9 52,82 6 73,80 0 13 110,44 10 9 DNF 0 25 1 73 10
NP NP 82,74 0 90,57 0 DNF 0
9 Žlutava+Kvítkovice 7 30,96 15 53,10 8 92,88 20 15 114,09 10 16 354,38 235 13 1 75 11
29,75 67,90 86,63 0 116,74 10 289,73 150
15 Všemina 12 NP 17 NP 25 71,40 0 11 96,21 0 13 222,95 100 5 1 84 12
33,37 NP 82,17 0 114,30 20 140,41 60
19 Horní Lhota 16 NP 12 68,00 14 91,70 20 18 113,90 10 15 DNF 0 25 1 101 13
28,09 61,11 105,59 20 NP 0 DNF 0
10 Hostišová 17 31,82 16 57,35 11 128,14 40 20 110,93 20 12 212,06 100 10 16 102 14
42,81 NP 189,80 70 95,93 10 178,32 75
5 Napajedla 11 44,86 19 59,78 13 68,88 0 10 DNF 0 25 DNF 0 25 1 104 15
61,24 NP DNF 0 DNF 0 DNF 0
18 Želechovice 15 20,97 8 58,35 12 84,85 20 14 95,81 0 11 DNF 0 25 20 105 16
24,37 58,19 DNF 0 105,85 10 DNF 0
7 Rudimov 18 34,74 14 62,69 16 88,85 10 17 119,73 10 17 222,06 70 12 16 110 17
29,61 NP 108,48 10 117,02 10 223,52 95
6 Provodov 8 17,41 4 NP 25 66,96 0 8 DNF 0 25 DNF 0 25 16 111 18
15,83 DNF DNF 0 DNF 0 DNF 0
1 Jaroslavice 14 49,92 18 65,36 17 88,20 0 16 110,62 0 14 DNF 0 25 16 120 19
35,07 67,86 98,96 0 119,71 10 DNF 0
20 Lhota 25 DNF 25 DNF 15 113,09 20 19 DNF 0 25 DNF 0 25 1 135 20
DNF 62,45 DNF 0 DNF 0 DNF 0
103 Kostelec 13 DNF 25 DNF 25 DNF 0 25 DNF 0 25 DNF 0 25 25 163 21
DNF DNF DNF 0 DNF 0 DNF 0
101 Hřivínův Újezd 22 DNF 25 DNF 25 DNF 0 25 DNF 0 25 DNF 0 25 20 167 22
DNF DNF DNF 0 DNF 0 DNF 0
109 Oldřichovice 20 DNF 25 DNF 25 DNF 0 25 DNF 0 25 DNF 0 25 25 170 22
DNF DNF DNF 0 DNF 0 DNF 0
105 Rokytnice 23 DNF 25 DNF 25 DNF 0 25 DNF 0 25 DNF 0 25 25 173 24
DNF DNF DNF 0 DNF 0 DNF 0
107 Újezd 24 DNF 25 DNF 25 DNF 0 25 DNF 0 25 DNF 0 25 25 174 25
DNF DNF DNF 0 DNF 0 DNF 0

 

 

Běh na 60m s překážkami - mladší dívky

St. č. Jméno SDH I. pokus II. pokus čas Pořadí
3 Kratinová Nela Zádveřice 17,05 0 17,05 1
27 Jurčová Eva Zádveřice 19,98 0 19,98 2
2 Fusková Lucie Bohuslavice u Zlína 20,17 0 20,17 3
1 Maňásková Denisa Pohořelice 21,01 0 21,01 4
17 Burtonová Ema Zádveřice 21,26 0 21,26 5
16 Hanáčková Natálie Pohořelice NP 0 NP 6
33 Jurčová Eva Zádveřice DNF 0 DNF 6

 

Běh na 60m s překážkami - starší dívky

St. č. Jméno SDH I. pokus II. pokus čas Pořadí
13 Střižíková Natália ZádveřiceLUZA 15,73 0 15,73 1
15 Hromasová Veronika Sazovice 16,1 0 16,1 2
4 Rochovanská Adéla Bohuslavice u Zlína 16,36 0 16,36 3
18 Šůstková Klára Bohuslavice u Zlína 16,53 0 16,53 4
11 Hnaníčková Denisa Štítná nad Vláří 16,7 0 16,7 5
28 Višenková Nikola Bohuslavice u Zlína 16,77 0 16,77 6
7 Fryštacká Margita Mysločovice 17,24 0 17,24 7
9 Kulíšková Dagmar Popov 17,41 0 17,41 8
35 Šandorová Markéta Loučka 17,48 0 17,48 9
25 Krampotová Marie ZádveřiceLUZA 17,84 0 17,84 10
21 Lajdová Markéta Mysločovice 18,43 0 18,43 11
22 Maňásková Aneta Pohořelice 19,8 0 19,8 12
30 Juřenčáková Lenka Štítná nad Vláří 19,85 0 19,85 13
23 Jelínková Adéla Štípa 19,87 0 19,87 14
26 Mikulová Kamila Loučka 21,62 0 21,62 15
24 Krejčířová Lenka Štítná nad Vláří 21,71 0 21,71 16
12 Vyvlečková Eva Trnava 22,04 0 22,04 17
32 Vachalová Dominika Loučka 22,38 0 22,38 18
14 Hýblová Jarmila Loučka 22,71 0 22,71 19
34 Strnadlová Sára Štítná nad Vláří 24,62 0 24,62 20
6 Hrbáčková Martina Jaroslavice 25,07 0 25,07 21
20 Zmeškalová Eliška Jaroslavice 29,39 0 29,39 22
29 Pastorčáková Alena Jaroslavice 35,98 0 35,98 23
5 Stratilová Kateřina Horní Lhota NP 0 NP 24
8 Vyoralová Adéla Pohořelice NP 0 NP 24
10 Březinová Monika Štípa NP 0 NP 24
19 Stratilová Gabriela Horní Lhota NP 0 NP 24

 

Běh na 60m s překážkami - mladší chlapci

St. č. Jméno SDH I. pokus II. pokus čas Pořadí
6 Hradil Vojtěch Malenovice 17,35 0 17,35 1
22 Sedlář Petr Štípa 18,45 0 18,45 2
23 Trčala Vojtěch Malenovice 18,82 0 18,82 3
5 Vařák Šimon Štípa 19,41 0 19,41 4
2 Juřica Jakub Mysločovice 20,39 0 20,39 5
3 Vyoral Libor Pohořelice 21,98 0 21,98 6
1 Viceník Kryštof Bohuslavice u Zlína 24,23 0 24,23 7
32 Březina Petr Štípa NP 0 NP 8
4 Pinďák David Popov DNF 0 DNF 8

 

Běh na 60m s překážkami - starší chlapci

St. č. Jméno SDH I. pokus II. pokus čas Pořadí
33 Štefka Marek Zádveřice 14,52 0 14,52 1
27 Kamenčák Lukáš Popov 15,28 0 15,28 2
20 Nedbálek Tomáš Lukov 15,98 0 15,98 3
16 Hýbl Radim Popov 16,13 0 16,13 4
11 Bartošík Viktor Malenovice 16,83 0 16,83 5
19 Juřenčák Petr Štítná nad Vláří 18,76 0 18,76 6
18 Pelčák Petr Štípa 19,45 0 19,45 7
35 Vilímek Jan Popov 19,76 0 19,76 8
9 Matějčný Michal Jaroslavice 20,24 0 20,24 9
39 Vrána Martin Trnava 20,58 0 20,58 10
29 Reisch Martin Štípa 21,86 0 21,86 11
24 Huťa Martin Lipová 22,2 0 22,2 12
15 Zelík Michal Pohořelice 22,3 0 22,3 13
8 Dovrtěl Ondřej Hostišová 23,38 0 23,38 14
26 Petřík Zbyněk Napajedla 23,95 0 23,95 15
38 Vajďák Martin Trnava 24,36 0 24,36 16
36 Juřenčák Pavel Štítná nad Vláří 25,76 0 25,76 17
37 Polášek Matěj Trnava 25,78 0 25,78 18
31 Rafaja Daniel Trnava 26,14 0 26,14 19
30 Orsák Štěpán Štítná nad Vláří 26,67 0 26,67 20
10 Jiřík Matěj Lipová 30,66 0 30,66 21
12 Jurák Michal Provodov 39,76 0 39,76 22
34 Zámečník Matěj Napajedla 42,49 0 42,49 23
7 Řehák Marek Horní Lhota NP 0 NP 24
13 Žák Lukáš Mysločovice NP 0 NP 24
14 Bureš Lukáš Napajedla NP 0 NP 24
17 Novák Matěj Provodov NP 0 NP 24
21 Šamša Ondřej Žlutava NP 0 NP 24
25 Juřica Michal Mysločovice NP 0 NP 24
28 Kolařík Václav Provodov NP 0 NP 24