Please select a category for OL shownews!
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pondělí 22 Říj 2018
Home Soutěže Velká uzlovací soutěž Finále Velké uzlové soutěže 2014
Finále Velké uzlové soutěže 2014 Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Neděle, 30 Březen 2014 00:00

Výsledky finále Velké uzlové soutěže 2014.

 

Výsledky soutěže družstev:

Pořadí SDH - mladší žáci čas 1 čas 2 celkem
1 Pohořelice 14,69 18,75 33,44
2 Malenovice 16,97 17,95 34,92
3 Napajedla 24,24 28,18 52,42
4 Žlutava 20,91 33,25 54,16
5 Kvítkovice 27,51 30,65 58,16
6 Ublo 29,51 32,54 62,05
7 Provodov 23,57 39,07 62,64
8 Jaroslavice 34,47 34,71 69,18
9 Rudimov 33,43 43,24 76,67
10 Halenkovice 35,41 55,36 90,77
11 Březůvky 34,35 77,03 111,38

 

Pořadí SDH - starší žáci čas 1 čas 2 celkem
1 Pohořelice 14,71 17,36 32,07
2 Ublo 15,97 19,57 35,54
3 Mysločovice 17,47 18,18 35,65
4 Louky 14,02 21,98 36
5 Provodov 18,28 18,68 36,96
6 Napajedla 16,42 20,57 36,99
7 Malenovice 17,01 21,01 38,02
8 Kvítkovice 19,7 20,87 40,57
9 Žlutava 19,81 22,54 42,35
10 Oldřichovice 20,04 23,75 43,79
11 Jaroslavice 24,38 24,41 48,79
12 Želechovice 22,8 26,25 49,05
13 Březůvky 25 33,13 58,13
14 Horní Lhota 31,44 38,22 69,66

 

Výsledky soutěže jednotlivců:

Pořadí Mladší žáci SDH čas 1 čas 2 čas 3 čas 4 čas
1 Vyoral Libor Pohořelice 14,69 17,94 25,35 17,81 14,69
2 Hradil Vojtěch Malenovice 17,79 24,66 16,97 19,56 16,97
3 Trčala Vojtěch Malenovice 18,22 18,37 18,39 17,95 17,95
4 Maňásková Denisa Pohořelice 18,87 20,31 18,75 18,84 18,75
5 Ordelt Jan Malenovice NP 21,15 NP 18,79 18,79
6 Zelíková Zuzana Pohořelice 19,23 23,43 24,49 26,97 19,23
7 Paseková Tereza Žlutava 22,05 20,91 23,74 24,25 20,91
8 Konečná Barbora Oldřichovice 21,79 24,1 22,26 26,89 21,79
9 Šácha Daniel Provodov NP 23,57 27,86 NP 23,57
10 Anna Maniaková Napajedla 24,75 52,65 24,24 NP 24,24
11 Fialová Klára Kvítkovice 27,51 35,91 34,94 36,31 27,51
12 Tobiáš Holer Napajedla 30,18 30,06 37,4 28,18 28,18
13 Zedník Tomáš Ublo NP 29,51 36,5 30,09 29,51
14 Valášková Zuzana Kvítkovice 35,1 30,65 36,09 41,71 30,65
15 Klimek Adam Kvítkovice 31,41 35,49 40,99 NP 31,41
16 Macek Ondřej Ublo NP 42,26 32,54 NP 32,54
17 Plášková Markétka Žlutava 37,39 33,25 41,26 NP 33,25
18 Viceník Tomáš Rudimov NP 33,43 NP NP 33,43
19 Malotová Daniela Březůvky 35,86 34,35 NP 38,29 34,35
20 Pastorčáková Alena Jaroslavice 34,47 46,58 36,76 38,4 34,47
21 Hrbáčková Martina Jaroslavice 34,71 36,97 60,24 42,82 34,71
22 Galík Petr Ublo 50,13 34,72 41,13 47,19 34,72
23 Kašpárková Radka Halenkovice 42,43 40,23 35,41 42,93 35,41
24 Šáchová Klára Provodov 39,07 56,17 NP NP 39,07
25 Kadlčáková Jana Jaroslavice 41,54 41,54 46,58 50,71 41,54
26 Kolaříková Viktorie Provodov 50,76 44,27 NP 43,16 43,16
27 Hájková Lucka Rudimov NP 51,88 43,24 49,49 43,24
28 Gabrhelík Vít Halenkovice 55,36 NP NP 56,92 55,36
29 Macíková Vendula Březůvky 85,03 77,03 NP NP 77,03

 

 

Pořadí Starší žáci SDH čas 1 čas 2 čas 3 čas 4 čas
1 Kozlová Lenka Louky 19,93 NP 16,83 14,02 14,02
2 Vyoralová Adéla Pohořelice NP NP 14,71 NP 14,71
3 Geržičák Radek Ublo 15,97 30,45 20,32 16,87 15,97
4 Petřík Zbyněk Napajedla 16,42 19,06 NP NP 16,42
5 Orság Lukáš Malenovice 22,99 17,05 17,01 21,91 17,01
6 Šilcová Kristýna Pohořelice 17,36 18,26 18,95 18,64 17,36
7 Kojecká Lenka Mysločovice 17,47 19,03 30,59 19,56 17,47
8 Řiháková Simona Ostrata 20,1 NP 17,64 24,03 17,64
9 Zelík Michal Pohořelice 18,14 19,04 18,5 18,15 18,14
10 Jurášková Amálie Mysločovice NP 22,49 18,18 19,06 18,18
11 Chmelař Luboš Provodov NP 20,79 18,28 19,14 18,28
12 Novák Matěj Provodov NP NP NP 18,68 18,68
13 Lajdová Markéta Mysločovice 28,04 NP 19,45 22,99 19,45
14 Geržičák Ondřej Ublo 20,93 NP 19,57 23,52 19,57
15 Maříková Andrea Kvítkovice 20,77 19,7 19,79 23,71 19,7
16 Šamša Ondřej Žlutava 21,62 NP 21,1 19,81 19,81
17 Blahušová Aneta Oldřichovice 20,04 NP 20,57 21,85 20,04
18 Kolařík Václav Provodov 21,07 20,18 24,5 22,29 20,18
19 Maniak Václav Napajedla 20,57 22,43 20,85 25,98 20,57
20 Zajvarová Nikola Kvítkovice 22,57 20,87 NP 21,73 20,87
21 Obadal Jan Malenovice NP NP 25,03 21,01 21,01
22 Kolomazníková Marie Louky 22,04 NP 21,98 26,3 21,98
23 Bureš Lukáš Napajedla 22,1 25,19 NP 22,07 22,07
24 Plášek Miroslav Žlutava 32,29 22,54 26,91 29 22,54
25 Slováčková Dominika Malenovice 26,27 22,69 23,02 31,54 22,69
26 Čapák Robert Želechovice 23,85 26,92 22,8 24,41 22,8
27 Vančíková Karolína Oldřichovice 25,24 NP 23,75 26,47 23,75
28 Punčochář Libor Ublo 25,59 NP 24,38 33,16 24,38
29 Matějčný David Jaroslavice 24,38 27,19 30,13 NP 24,38
30 Matějčný Michal Jaroslavice 26,02 27,28 24,74 24,41 24,41
31 Lekešová Petra Březůvky 25 26,78 35,2 33,25 25
32 Zmeškalová Eliška Jaroslavice NP 26,09 NP NP 26,09
33 Šebáková Natálie Rudimov 26,14 NP 28,7 NP 26,14
34 Gojš Dominik Oldřichovice 32,35 27,01 26,2 NP 26,2
35 Balajka Kryštof Želechovice 26,25 28,87 29,59 NP 26,25
36 Adriana Vojáčková Halenkovice NP NP 29,81 NP 29,81
37 Zpěvák Kryštof Žlutava 31,41 NP 30,15 30,59 30,15
38 Stratilová Kateřina Horní Lhota 31,44 36,76 55,45 NP 31,44
39 Majzlík Pavel Březůvky NP NP 33,13 37,64 33,13
40 Stratilová Gabriela Horní Lhota 38,22 38,29 42,82 NP 38,22
41 Soukeníková Kristýna Horní Lhota NP 44,55 50,2 NP 44,55