Please select a category for OL shownews!
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pondělí 22 Říj 2018
Home Soutěže Velká uzlovací soutěž Finále Velké uzlové soutěže 2013
Finále Velké uzlové soutěže 2013 Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Čtvrtek, 11 Duben 2013 04:20

Výsledky finále Velké uzlové soutěže 2013.

 

Výsledky soutěže družstev:

pořadí Mladší žáci čas 1 čas 2 celkem
1 Malenovice 17,29 18,71 36,00
2 Pohořelice 22,30 23,79 46,09
3 Provodov 23,55 25,50 49,05
4 Kvítkovice 27,78 28,30 56,08
5 Ublo 23,66 37,60 61,26
6 Napajedla 30,54 35,36 65,90
7 Jaroslavice 32,95 37,30 70,25
8 Žlutava 36,39 37,52 73,91
9 Březůvky 37,41 38,57 75,98
10 Rudimov 40,77 42,97 83,74
11 Újezd 23,33 63,28 86,61
12 Horní Lhota 61,54 66,72 128,26
13 Mysločovice 36,95 900,00 936,95
14 Oldřichovice 40,85 1000,00 1040,85

 

pořadí Starší žáci čas 1 čas 2 celkem
1 Zlín - Louky 13,00 14,49 27,49
2 Malenovice 14,48 14,79 29,27
3 Ublo 15,02 15,68 30,70
4 Provodov 18,46 20,21 38,67
5 Újezd 16,03 22,87 38,90
6 Napajedla 18,32 21,25 39,57
7 Pohořelice 20,40 21,26 41,66
8 Žlutava 19,83 23,15 42,98
9 Mysločovice 21,48 21,54 43,02
10 Oldřichovice 23,62 23,93 47,55
11 Jaroslavice 22,77 27,80 50,57
12 Kvítkovice 25,53 29,65 55,18
13 Rudimov 37,04 39,99 77,03
14 Horní Lhota 40,12 114,47 154,59

 

Výsledky soutěže jednotlivců:

 

Pořadí Jméno SDH 1. pokus 2. pokus 3. pokus 4. pokus Výsledný čas
1 Malenovice Hradil Vojtěch 17,29 21,70 NP 19,71 17,29
2 Malenovice Trčala Vojtěch 21,27 18,71 34,11 23,32 18,71
3 Pohořelice Vyoral Libor NP 49,25 26,42 22,30 22,30
4 Újezd Šandorová Markéta 23,33 29,61 NP 25,66 23,33
5 Provodov Pavlačková Helena 28,84 NP 23,55 26,69 23,55
6 Ublo Punčochář Libor 28,49 NP 24,78 23,66 23,66
7 Pohořelice Maňásková Denisa 26,60 35,49 23,79 24,98 23,79
8 Pohořelice Maňásková Aneta 32,86 30,05 25,06 NP 25,06
9 Malenovice Polášek Petr 30,69 25,07 34,11 26,94 25,07
10 Provodov Kubelka Marek 39,88 25,50 36,01 NP 25,50
11 Kvítkovice Buk Filip 30,34 NP 28,62 27,78 27,78
12 Kvítkovice Ondřichová Alžběta 39,39 28,30 32,95 30,98 28,30
13 Napajedla Maniak Václav 33,30 NP 30,54 37,78 30,54
14 Jaroslavice Zmeškalová Eliška 51,99 40,95 32,95 39,00 32,95
15 Provodov Šácha Daniel 34,15 NP 45,68 35,16 34,15
16 Napajedla Holer Tobiáš 41,21 43,25 37,22 35,36 35,36
17 Žlutava Bureš Petr 44,51 NP 36,39 37,80 36,39
18 Mysločovice Juřica Jakub 48,27 NP NP 36,95 36,95
19 Jaroslavice Pastorčáková Alena 49,56 37,30 55,13 37,91 37,30
20 Březůvky Majzlík Pavel 43,11 NP 37,41 NP 37,41
21 Žlutava Plášková Markéta 43,16 37,52 41,47 43,78 37,52
22 Ublo Zedník Tomáš NP NP NP 37,60 37,60
23 Napajedla Maniaková Anna 49,91 38,16 37,70 37,96 37,70
24 Březůvky Lekešová Petra 56,29 40,26 38,57 NP 38,57
25 Rudimov Šebáková Natálie 44,56 48,23 54,10 40,77 40,77
26 Oldřichovice Konečná Barbora 41,73 40,85 NP NP 40,85
27 Březůvky Malotová Daniela 50,36 42,49 52,31 47,01 42,49
28 Rudimov Perničková Lucie NP 51,48 NP 42,97 42,97
29 Kvítkovice Klimek Adam NP 43,96 NP NP 43,96
30 Ublo Macek Ondřej 56,89 70,91 57,66 NP 56,89
31 Horní Lhota Rak Roman NP 101,07 61,54 NP 61,54
32 Újezd Ustohal Adam 63,28 69,72 NP NP 63,28
33 Horní Lhota Stratilová Gabriela 86,15 NP 72,73 66,72 66,72
34 Horní Lhota Juřica Adam NP NP 95,61 68,70 68,70
35 Újezd Vávra Vítek NP NP 101,15 102,47 101,15
36 Mysločovice Kůdelíková Beáta NP NP NP NP 900,00
37 Rudimov Lukáš Michal NP NP NP NP 900,00

 

Pořadí Starší žáci SDH 1. pokus 2. pokus 3. pokus 4. pokus Výsledný čas
1 Zlín - Louky Kozlová Lenka 18,28 16,25 13,00 20,42 13,00
2 Malenovice Škaldová Markéta 19,05 14,88 16,01 14,48 14,48
3 Zlín - Louky Stuchlíková Ivana 18,13 17,02 NP 14,49 14,49
4 Malenovice Chmelinová Pavlína 19,78 17,36 15,80 14,79 14,79
5 Ublo Vávra Lukáš 19,99 15,02 NP 15,24 15,02
6 Ublo Geržičák Radek 20,50 NP 15,68 17,41 15,68
7 Újezd Zvončák Radek 20,23 19,62 16,03 NP 16,03
8 Malenovice Kopčilová Denisa 17,59 NP 17,71 25,03 17,59
9 Napajedla Petřík Zbyněk 23,41 23,76 20,56 18,32 18,32
10 Provodov Novák Matěj 19,57 18,46 18,72 19,21 18,46
11 Ublo Geržičák Ondřej 21,26 21,25 18,57 26,99 18,57
12 Zlín - Louky Kvíčalová Nela 18,94 NP NP NP 18,94
13 Žlutava Václavič  Jiří NP NP 19,83 NP 19,83
14 Provodov Kolařík Václav 26,54 21,80 20,21 33,99 20,21
15 Pohořelice Vyoralová Adéla 20,96 24,99 27,10 20,40 20,40
16 Provodov Skovajsová Monika 24,48 21,87 21,12 21,53 21,12
17 Napajedla Jurek Martin NP 21,57 NP 21,25 21,25
18 Pohořelice Šilcová Kristýna 21,33 NP 22,88 21,26 21,26
19 Pohořelice Šiška Marek 27,28 24,11 29,14 21,34 21,34
20 Mysločovice Lajdová Markéta 24,72 21,48 34,99 NP 21,48
21 Mysločovice Jurášková Amálie 39,34 24,94 22,77 21,54 21,54
22 Jaroslavice Matějčný Michal 27,91 25,27 22,77 26,28 22,77
23 Újezd Šimáková Natálie NP 32,83 22,87 NP 22,87
24 Žlutava Šamša Ondřej 23,90 NP 24,57 23,15 23,15
25 Mysločovice Kojecká Lenka 27,93 30,52 30,26 23,44 23,44
26 Oldřichovice Tomášková Dominika NP 29,98 31,61 23,62 23,62
27 Napajedla Plesník Adam 25,31 31,01 23,66 27,46 23,66
28 Oldřichovice Blahušová Aneta 31,79 NP NP 23,93 23,93
29 Kvítkovice Buková Vendula 36,14 25,53 30,24 NP 25,53
30 Žlutava Plášek Miroslav 33,64 NP NP 26,26 26,26
31 Jaroslavice Matějčný David 36,63 27,80 NP 31,01 27,80
32 Újezd Váchalová Dominika NP 28,33 30,00 NP 28,33
33 Kvítkovice Zajvarová Nikola NP 29,65 31,46 34,83 29,65
34 Rudimov Andersová Michaela NP NP NP 37,04 37,04
35 Rudimov Tomášek Matěj NP NP 46,30 39,99 39,99
36 Horní Lhota Pavelková Karolína 50,41 NP 40,12 NP 40,12
37 Oldřichovice Gojš Dominik NP NP NP 40,82 40,82
38 Rudimov Sahajová Sabina NP NP 48,68 NP 48,68
39 Horní Lhota Soukeníková Kristýna 143,99 114,47 NP NP 114,47
40 Horní Lhota Stratilová Kateřina NP NP NP NP 900,00