Please select a category for OL shownews!
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Úterý 22 Kvě 2018
Home OR represe Rozhodčí PS Seznam rozhodčích PS 2012
Seznam rozhodčích PS 2012 Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Pondělí, 10 Prosinec 2012 09:54

Seznam rozhodčích požárního sportu.

okrsek jméno SDH zkouška dat. č.průkazu
1 Škopík Petr Napajedla 6.11.2011 37/2006
1 Škopíková Alena Napajedla 6.11.2011 38/2006
1 Vojtěšek Josef Spytihněv 14.4.2012 R-9/2012-ZL
         
3 Staněk Michal Ing. Racková 10.4.2011 RI 426-BM
3 Brázdil Josef Sazovice 6.11.2011 34/2006
         
4 Nevařil Vlastimil Malenovice 6.11.2011 36/2006
         
5 Marek Zdeněk Lhota 18.4.2008 14/2008
5 Sapík Radek Lhota 18.4.2009 12/2009
5 Tománek Petr Lhota 3/2009 RI 375-BM
5 Popelka Ondřej Lhota 18.4.2009 13/2009
5 Křen Jaroslav Šarovy 18.4.2009 25/2009
5 Olšaník Jakub Salaš   4/2011
5 Vavruša Robert Salaš   3/2011
         
7 Holík Bohuslav Štípa 6.11.2011 35/2006
         
8 Ordeltová Kateřina Jaroslavice 10.4.2010 3/2010
         
         
10 Důbravová Marcela Dobrkovice 18.4.2009 15/2009
10 Juříková Miroslava Dobrkovice 18.4.2009 14/2009
10 Juráková Petra Doubravy 18.4.2009 23/2009
10 Miškařík Marek Doubravy 16.4.2011 11/2011
10 Skovajsa Miroslav Doubravy 17.3.2012 82/2007
10 Dittrichová Petra Hřivínův Újezd 18.4.2009 22/2009
10 Petruláková Marcela Hřivínův Újezd 18.4.2009 19/2009
10 Krajča Petr Kaňovice 10.4.2010 1/2010
10 Marášek Petr Kaňovice 10.4.2010 2/2010
10 Moštěk Ondřej Kaňovice 16.4.2011 10/2011
10 Šůstek František Kaňovice 6.11.2011 43/2006
10 Kolařík Radek Kelníky 27.4.2008 28/2008
10 Kubíček Petr Kelníky 10.4.2010  
10 Šnajdar Martin Kelníky 27.4.2008 29/2008
10 Čižmár Miroslav Provodov 17.3.2012 83/2007
10 Gajdošík Michal Velký Ořechov 10.4.2010  
10 Chmela Radek Velký Ořechov 18.4.2009 20/2009
10 Jankůj Vojtěch Velký Ořechov 18.4.2009 21/2009
10 Vlk Jaromír Velký Ořechov 10.4.2010  
10 Hladiš Marek Hřivínův Újezd 17.3.2012 12/2005
10 Hladiš Robert Kelníky 17.3.2012 5/2012
         
11 Kráčalík Zdeněk Březová 6.11.2011 41/2006
11 Kužela Zdeněk Hrobice 21.4.2008 21/2008
11 Mahďák František Podkopná Lhota 18.4.2008 16/2008
11 Fišnar Jiří Slušovice 3/2009 RI 358-BM
11 Gargulák Oldřich Trnava 18.4.2008 15/2008
11 Fišnar Jiří ml. Slušovice 6.11.2011  
         
12 Bartoš Miroslav Vizovice 18.4.2009 18/2009
12 Lutonská Věra Vizovice 18.4.2009 17/2009
12 Okál Milan Vizovice 18.4.2009 16/2009
12 Štalmach Jan Vizovice 18.4.2009 24/2009
12 Elšík Jan Zádveřice 12.4.2012 75/2007
12 Jurča Vladimír Zádveřice 12.4.2012 74/2007
12 Jurygáček Jan Raková 12.4.2012 R-12/2012-ZL
12 Štefanec Lubomír Zádveřice 12.4.2012 R-13/2012-ZL
12 Havelka Pavel Chrastěšov 12.4.2012 R-14/2012-ZL
12 Olejník Ondřej Vizovice 12.4.2012 R-15/2012-ZL
12 Hlavenka Miroslav Chrastěšov 12.4.2012 R-16/2012-ZL
12 Úlehla Lukáš Ublo 12.4.2012 R-17/2012-ZL
12 Štefková Jana Zádveřice 12.4.2012 R-18/2012-ZL
12 Červenka Radek Chrastěšov 12.4.2012 R-19/2012-ZL
12 Elšík Jan ml. Zádveřice 12.4.2012 R-20/2012-ZL
         
13 Máčala Josef Kladná Žilín 14.4.2012 57/2007
13 Vydarený Aleš Luhačovice 16.4.2011 9/2011
13 Martincová Eva Pozlovice 10.4.2010 5/2010
         
14 Struška František Drnovice 5.3.2012 62/2007
14 Hovězák Petr Dolní Lhota 9.3.2012 7/2012
14 Lukáš Miroslav Drnovice 17.3.2012 6/2012
         
15 Bureš Miroslav Boh. nad Vláří 16.4.2011  
15 Malík Karel Divnice 24.4.2008 23/2008
15 Frajt Bronislav Hrádek 27.4.2008 26/2008
15 Havlín Jiří Hrádek 27.4.2008 27/2008
15 Bartošek Jaroslav Lipová 27.4.2008 25/2008
15 Petráš Josef Nevšová 27.4.2008 32/2008
15 Gyuricsek Jiří Petrůvka 14.4.2012 R-8/2012-ZL
15 Malaník Lubomír Rokytnice 10.4.2010 29/2004
15 Machač Josef Rudimov 10.4.2010 16/2005
15 Morbitzer Jiří Slavičín 27.4.2008 31/2008
15 Šomek Tomáš Slavičín 27.4.2008 30/2008
15 Orsák Josef Šanov 27.4.2008 24/2008
15 Hofschneider Pavel Rokytnice 14.4.2012 R-10/2012-ZL
15 Malaník Pavel Rokytnice 14.4.2012 R-11/2012-ZL
         
16 Lysák Petr Vlachovice 17.3.2012 37/2007
16 Gajdošík Michal Vlach.Lhota 5.3.2012 67/2007
16 Marcaník Ladislav Vlachova Lhota 17.3.2012 70/2007
16 Šimonů František Vrbětice 17.3.2012 63/2007
16 Ovesný Jaroslav Křekov 21.4.2008 22/2008
         
17 Molnár Jan Lipina 9.3.2012 80/2007
17 Vlček Josef Poteč 9.3.2012 84/2007
17 Mana František Smolina 10.4.2010 4/2010
17 Žák Jaroslav Smolina 9.3.2012 69/2007
17 Bělaška Josef Tichov 9.3.2012 71/2007
17 Ruman František Tichov 9.3.2012 72/2007
17 Tichý Milan Val. Klobouky 19.3.2011 RI 300-BM
17 Ruman Pavel Tichov 6.11.2011 47/2011
17 Maniš Stanislav Tichov 6.11.2011 48/2011
17 Janáč Martin Tichov 6.11.2011 49/2011
17 Dorňák Michal Val. Klobouky 5.3.2012 4.12
         
18 Bařinka Jaroslav Brumov 9.3.2012 40/2007
18 Jelínek Jan Brumov 9.3.2012 38/2007
18 Skácel Petr Brumov 14.4.2012 41/2007
18 Floreš Josef Bylnice 9.3.2012 39/2007
18 Juřica Stanislav Bylnice 9.3.2012 49/2007
18 Šánek František Návojná 9.3.2012 42/2007
18 Pinďák Václav Popov 9.3.2012 47/2007
18 Filkorn Josef Štítná nad Vláří 18.4.2008 20/2008
18 Petrů Stanislav Štítná nad Vláří  18.4.2008 19/2008
18 Tkadlec Josef Štítná nad Vláří 18.4.2008 18/2008
18 Ovesný Jiří Brumov 5.3.2012 68/2007
18 Raška Zbyněk Brumov 5.3.2012 3/2012
18 Šerý Josef Bc Popov 5.3.2012 2/2012