Please select a category for OL shownews!
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pátek 20 Dub 2018
Home Soutěže ZLMH 2012 Výsledky ZLMH ve Lhotce
Výsledky ZLMH ve Lhotce Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Neděle, 10 Červen 2012 09:35

Výsledky ZLMH ve Lhotce.

pořadí na startuStarší žáciZlínská ligaSTMPML. proudP. proudČas útokuPořadí
17.Štítná nad VláříANOANO12,5012,8912,891.
18.MalenoviceANOANO13,8313,5313,832.
10.SazoviceANOANO14,1113,4214,113.
11.ProvodovANONE14,2814,3414,344.
14.DřevohosticeNEANO14,4213,0114,425.
1.RymiceNEANO15,0414,5015,046.
15.ZádveřiceANONE14,3215,0415,04
3.ZáhliniceNEANO15,2215,1715,228.
6.LudslaviceNEANO15,1616,1216,129.
7.LhotaANONE16,3116,7516,7510.
12.MachováANOANO17,9614,6017,9611.
9.RackováANOANO14,3518,1418,1412.
5.LoukyANONE19,0118,8419,0113.
2.MysločoviceANOANO20,9020,7620,9014.
13.PopovNENE22,0422,9722,9715.
4.Nová Dědina "A"NEANO23,2625,0525,0516.
16.SoběchlebyNEANO28,7727,6928,7717.
8.MíškoviceNEANO32,4833,4033,4018.
pořadí na startuMladší žáciZlínská ligaSTMPML. proudP. proudČas útokuPořadí
6.LoučkaANOANO16,0615,3016,061.
5.ŠtípaANOANO15,8616,2516,252.
11.MalenoviceANOANO17,4718,1918,193.
15.Štítná Nad VláříANONE18,5516,7918,554.
4.TečoviceANOANO18,5418,8418,845.
7.VitoniceNEANO19,7219,5619,726.
10.ProvodovANONE16,6119,8719,877.
9.VrbkaNEANO20,2620,1620,268.
2.MysločoviceANOANO20,8421,7921,799.
3.RackováANOANO22,9121,4622,9110.
1.LhotkaNENE39,6039,9439,9412.
8.MíškoviceNEANO43,2837,9343,2813.
13.DřevohosticeNENE43,5745,4445,4414.
12.MachováANOANONNN15.
14.ZáhliniceNEANONNN16.