Please select a category for OL shownews!
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pondělí 22 Říj 2018
Home Soutěže Velká uzlovací soutěž Výsledky Okresní soutěže v uzlování
Výsledky Okresní soutěže v uzlování Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Neděle, 01 Duben 2012 18:34

Výsledky Okresního finále 20. ročníku soutěže v uzlování.

Soutěž družstev:

pořadíMladší žácičas 1čas 2celkem
1Louky16,1619,5735,73
2Malenovice19,2722,2141,48
3Provodov23,2725,6048,87
4Želechovice23,2835,2358,51
5Loučka29,1431,7260,86
6Žlutava28,6339,9468,57
7Kvítkovice33,1338,5071,63
8Ublo31,6248,6280,24
9Napajedla56,0363,25119,28
10Rudimov50,47119,07169,54
11Březůvky51,49998,001049,49

pořadíStarší žácičas 1čas 2celkem
1Louky15,4916,4031,89
2Malenovice16,4517,6534,10
3Provodov18,0920,3138,40
4Žlutava18,4520,5238,97
5Ostrata18,0321,1239,15
6Napajedla20,5823,8944,47
7Ublo23,2526,1549,40
8Jaroslavice22,7228,2150,93
9Kvítkovice26,7428,4455,18
10Rudimov38,8641,6980,55
11Želechovice19,92999,001018,92
12Loučka23,88999,001022,88

 

Soutěž jednotlivců:

pořadíMladší žáciSDHvýsledný čas
1Stuchlíková MarkétaLouky16,16
2Hradil VojtěchMalenovice19,27
3Kolomazníková MarieLouky19,57
4Trčala VojtěchMalenovice22,21
5Kolařík VašekProvodov23,27
6Klásek DavidŽelechovice23,28
7Ordelt JanMalenovice25,21
8Chmelař LubošProvodov25,60
9Orság LukášMalenovice26,11
10Paseková TerezaŽlutava28,63
11Mikulová KamilaLoučka29,14
12Punčochář LiborUblo31,62
13Kovářová MarkétaLoučka31,72
14Buk FilipKvítkovice33,13
15Harabišová NatálieLoučka33,49
16Šácha DanielProvodov35,13
17Balajka KryštofŽelechovice35,23
18Ondřichová AlžbětaKvítkovice38,50
19Zpěvák KryštofŽlutava39,94
20Kovář ŠtěpánLoučka42,88
21Zedník TomášUblo48,62
22Zelinský Mikuláš Ublo50,29
23Šebáková NatálieRudimov50,47
24Majzlík PavelBřezůvky51,49
25Maniak VáclavNapajedla56,03
26Holer TobiášNapajedla63,25
27Suchánek OldřichŽlutava66,86
28Klimek AdamKvítkovice82,56
29Pika DavidRudimov119,07
30Lekešová PetraBřezůvkyNP
31Malotová DanielaBřezůvkyNP

pořadíStarší žáci výsledný čas
1Kvíčalová NelaLouky15,49
2Kozlová LenkaLouky16,40
3Chmelinová PavlínaMalenovice16,45
4Beníčková MichaelaMalenovice17,65
5Kašpárek PetrOstrata18,03
6Pleca PavelProvodov18,09
7Václavič JiříŽlutava18,45
8Stuchlíková IvanaLouky18,54
9Gajdušková LucieMalenovice19,09
10Škaldová MarkétaMalenovice19,25
11Veronika ZichováŽelechovice19,92
12Skovajsová MonikaProvodov20,31
13Kocián RadekŽlutava20,52
14Petřík ZbyněkNapajedla20,58
15Řiháková SimonaOstrata21,12
16Prachař JakubProvodov22,15
17Fridrichová AnetaJaroslavice22,72
18Geržičák RadekUblo23,25
19Chmelařová KateřinaLouky23,26
20Novák MatějProvodov23,43
21Šamša OndřejŽlutava23,63
22Fojtů NatálieLoučka23,88
23Jurek MartinNapajedla23,89
24Hrabec MartinNapajedla24,18
25Kopálek MichalNapajedla25,63
26Vávra LukášUblo26,15
27Ondřichová VeronikaKvítkovice26,74
28Matějčný MichalJaroslavice28,21
29Geržičák OndřejUblo28,41
30Buková VendulaKvítkovice28,44
31Geržičák JiříUblo30,60
32Kubíček RostilavRudimov38,86
33Andersová MichaelaRudimov41,69
34Matějčný DavidJaroslavice51,63