O putovní pohár ředitele HZS Zlínského kraje 2023

V sobotu 16. září 2023 se v krásném sportovním areálu Doubravy uskutečnil další ročník soutěže O putovní pohár ředitele HZS Zlínského kraje.

Ve štafetě dvojic a v požárním útoku mezi sebou soutěžila nominovaná družstva mladších a starších žáků ze všech čtyřech okresů: Zlín, Vsetín, Kroměříž, Uherské Hradiště.

Nejlepší časy a stupně vítězů pak v obou kategoriích obsadily děti z SDH Pozděchov - VS.

Nejmladší účastník soutěže byl Filip Pšeník z SDH Zlín- Štípa, který před pár dny oslavil své 6. narozeniny. Z rukou pana ředitele si tak na památku převzal plyšového dráčka Záchranáčka - maskota zlínských hasičů.

V závěru vyhlášení pan ředitel HZS Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar srdečně poděkoval všem zúčastněným za jejich nasazení, podané výkony i týmového sportovního ducha.  S přáním hezkého zbytku soboty a šťastné cesty domů tak byla soutěž zdárně ukončena.