• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pátek 13 Pro 2019
Home Soutěže ZLPS O putovní pohár SDH Nedašov
O putovní pohár SDH Nedašov Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Pondělí, 06 Září 2010 08:50

Výsledky soutěže O putovní pohár SDH Nedašov.

PořadíKategorie mužiOkresLevý proudPravý proudVýsledný časStartovní čísloBody do ZLPS
1.Velký Ořechov A ZL14,9714,7514,9716.20
2.Velký Ořechov BZL15,0715,0315,0727.17
3.PodhorieSK14,4815,1715,178. 
4.Vrbětice AZL15,4314,7215,4373.15
5.Zbora SK14,8815,5115,5129. 
6.Nosice SK15,6215,2415,6266. 
7.Brumov A ZL14,8715,6615,6610.13
8.Částkov A UH15,7015,2515,7056. 
9.Lehota pod Vtáčníkom SK15,5115,7215,7249. 
10.Brumov B ZL15,7315,1715,7314.11
11.IhrištěSK15,7515,8015,8051. 
12.Lidečko VS14,6915,8915,8933. 
13.LudslaviceKM15,8915,4615,8972. 
14.Svinná SK15,4615,9315,9346. 
15.Nedašov BZL15,7915,9915,991.10
16.Bratřejov A ZL15,9516,0116,0121.9
17.LukovZL15,416,0416,0475.8
18.Poriadie SK16,1315,9416,1313. 
19.Brumov CZL15,6716,3016,3020.7
20.Lhota AZL16,4816,1716,4835.6
21.Mladcová ZL15,8716,4916,493.5
22.Pravotice SK15,8216,6116,6119. 
23.Dežerice SK16,0216,8916,8930. 
24.Lhota B ZL16,8417,0517,0539.4
25.Ďurďové SK16,7817,2217,2253. 
26.Horenická Hôrka SK15,8517,4417,4440. 
27.Vysoké Pole ZL17,2717,4717,4765.3
28.Vlachovice ZL17,5317,4717,5360. 
29.Trenčianské Stankovce SK16,6117,5717,576. 
30.Dohňany SK17,0717,7117,7159. 
31.Podlužany SK17,5417,8817,8843. 
32.Poteč ZL17,6117,9817,9811.2
33.Nedašova Lhota ZL16,0218,0018,0044.2
34.Bratřejov B ZL18,1218,0518,1226.2
35.Bystričany SK17,6118,4318,4355. 
36.Nedašov A ZL17,9018,5318,5332.2
37.Chudá LehotaSK18,5617,0318,5674. 
38.Vrbětice B ZL19,1718,6119,1718.2
39.Krásno B SK18,9321,1121,1154. 
40.PraznovSK23,1124,0224,0270. 
41.DúlovSK22,626,8826,8871. 
42.Mirošov ZLDDD4.1
43.Hřivínův Újezd ZLNNN5.1
44.Moškovec SKNNN17. 
45.Bylnice ZLNNN25.1
46.Ladce SKNNN28. 
47.TečoviceZLNNN34.1
48.Kvášov SKNNN41. 
49.Krásno ASKNNN52. 
50.Lednické Rovné SKNNN61. 
51.Vydrná SKNNN67. 
52.Luborča B SK21,5722,6822,6868.mimo soutěž
52.Luborča ASK21,7223,1623,1663.mimo soutěž
52.Zemianský Kvášov SK19,3120,0120,0150.mimo soutěž

PořadíKategorie ženyOkresLevý proudPravý proudVýsledný časStartovní čísloBody do ZLPS
1.Pečeňany ž SK18,2917,9518,2947. 
2.Ladce ž SK18,4018,6218,6223. 
3.Velký Ořechov ž ZL19,1317,9019,137.10
4.Tečovice ž ZL18,5819,3419,3442.8
5.Mirošov ž ZL18,9519,3819,389.6
6.Moškovec ž SK19,4118,0119,4112. 
7.Hřivínův Újezd ž ZL18,3619,6519,6515.5
8.Dežerice ž SK18,6219,8819,8824. 
9.Podlužany ž SK18,5819,9519,9536. 
10.Kvášov ž SK19,7320,2020,2038. 
11.Trenčianské Stankovce ž SK20,8620,3720,862. 
12.Malenovice ž ZL21,9221,6021,9257.4
13.Ihriště  žSK22,3920,3122,3948. 
14.Vysoké pole ž ZL24,8424,3424,8469.3
15.Vydrná ž SK31,429,6231,4064. 
16.Nedašova Lhota ž ZL33,4334,8134,8137.2
17.Nosice ž SKN22,84N62. 

PořadíKategorie dorostenciOkresLevý proudPravý proudVýsledný časStartovní čísloBody do ZLPS
1.Brumov dorostZL16,4016,1016,4058.10
2.Velký Ořechov dorost AZL16,3817,6517,6522.8
3.Velký Ořechov dorost B ZL35,0934,1135,0931.6
4.VlachoviceZLNNN  

PořadíKategorie dorostenkyOkresLevý proudPravý proudVýsledný časStartovní čísloBody do ZLPS
1.Nedašova LhotaZL19,820,3220,32 10
2.LoučkaZL24,122,7324,10 8
3.Lhota ž dorost ZL20,2530,3730,3745.6
4.MalenoviceZLNNN 1