Please select a category for OL shownews!
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pátek 20 Dub 2018
Home Soutěže ZLMH 2010 ZLMH a liga dorostu v Sazovicích
ZLMH a liga dorostu v Sazovicích Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Pondělí, 21 Červen 2010 11:03

Výsledky pohárové soutěže v Sazovicích.

Starší žáci:

PořadíKategorie STARŠÍOkresLevý proudPravý proudVýsledný časStartovní čísloBody do ZLMH
1.DŘEVOHOSTICE st.KM00:13,8200:13,9500:13,954N
2.SAZOVICE st.ZL00:13,9800:14,2100:14,211015
3.RYMICE st.KM00:14,5200:14,5600:14,5614N
4.MALENOVICE st.ZL00:15,4200:15,4100:15,42512
5.MACHOVÁ st.ZL00:16,7100:16,2900:16,711710
6.LUDSLAVICE st.KM00:17,4800:18,3400:18,3419N
7.KAŇOVICE st.ZL00:18,3600:18,1100:18,36318
8.RYCHLOV st.KM00:18,6200:17,8200:18,6221N
9.MÍŠKOVICE st.KM00:19,6300:19,5900:19,6316N
10.RACKOVÁ st.ZL00:20,2700:22,5800:22,5816
11.ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ st.ZL00:24,4400:41,1400:41,14295
12.MLADCOVÁ st.ZL00:19,7600:20,42N241

Mladší žáci:

PořadíKategorie MLADŠÍOkresLevý proudPravý proudVýsledný časStartovní čísloBody do ZLMH
1.RACKOVÁ ml.ZL00:15,3900:16,9000:16,901115
2.MÍŠKOVICE ml.KM00:16,3100:17,3000:17,3012N
3.SAZOVICE ml.ZL00:17,7800:16,2000:17,7820N
4.MYSLOČOVICE 2 ml.ZL00:17,8200:17,0100:17,826N
5.LHOTKA ml.ZL00:18,2300:17,6700:18,23912
6.MLADCOVÁ ml.ZL00:18,8500:18,5000:18,852310
7.BOHUSLAVICE ml.ZL00:16,9900:19,2000:19,20228
8.PODKOPNÁ LHOTA ml.ZL00:19,3000:19,1200:19,3076
9.SOBĚCHLEBY ml.PR00:19,5700:18,1300:19,5727N
10.ZÁHLINICE ml.KM00:20,1800:20,9500:20,9513N
11.LOUČKA ml.ZL00:21,4300:15,2400:21,43155
12.MYSLOČOVICE 1 ml.ZL00:23,9600:21,6500:23,9634
13.MACHOVÁ ml.ZL00:26,1300:27,9100:27,91183
14.RYMICE ml.KM00:28,0100:26,0200:28,0130N
15.ŠTÍPA ml.ZL00:28,6200:28,1200:28,62282
16.POPOV ml.ZL00:23,1000:32,1800:32,18262
17.TEČOVICE ml.ZL00:32,5000:32,0900:32,50252
18.MALENOVICE ml.ZL00:34,3000:33,1900:34,3082
19.DŘEVOHOSTICE ml.PR00:16,3800:16,18N2N

Dorostenky:

PořadíKategorie - dorostenkyOkresLevý proudPravý proudVýsledný časBody
1.NEDAŠOVA LHOTA ženyZL00:18,7600:19,6400:19,6410
2.LOUČKA ženyZL00:20,4200:20,5000:20,508
3.MALENOVICE  ženyZL00:25,3600:25,3300:25,366
4.JARCOVÁ  ženyVS00:21,9800:22,26N1

Dorostenci:

PořadíKategorie - dorostenciOkresLevý proudPravý proudVýsledný časBody
1.VRBĚTICE mužiZL00:16,0200:16,4500:16,4510
2.BRUMOV mužiZL00:16,6300:16,2100:16,638
3.VELKÝ OŘECHOV B mužiZL00:17,0500:18,3200:18,326
4.KELČ mužiVS00:17,7800:18,7700:18,775
5.VELKÝ OŘECHOV A mužiZL00:28,6600:17,0600:28,664