Please select a category for OL shownews!
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Úterý 19 Čer 2018
Home Soutěže Velká uzlovací soutěž Finále Velké uzlovací soutěže 2010
Finále Velké uzlovací soutěže 2010 Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Neděle, 28 Březen 2010 17:09

Finále Velké uzlovací soutěže 2010 uspořádala letos OORM spolu s SDH Zádveřice. Místní sbor připravil na hasičské zbrojnici a obecním úřadě pro soutěžící velmi dobré podmínky. Za což jim patří poděkování.
Po skončení soutěže vyplnili přípravu vyhlášení výsledků příslušníci HZS Zlínského kraje, stanice Zlín, kteří dětem předvedli ukázku slaňování a záchrany osob.

FOTOGALERIE

Výsledky soutěže družstev:

Mladší žáci:

pořadíSDHčas 1čas 2celkem
1Mladcová16,2716,4932,76
2Napajedla16,0317,8733,90
3Želechovice14,5027,4541,95
4Malenovice18,5823,9742,55
5Lukoveček21,8128,7550,56
6Zádveřice31,0931,6162,70
7Žlutava24,0140,2064,21
8Kvítkovice32,3332,4764,80
9Ostrata20,04999,001019,04
10Želechovice Paseky23,38999,001022,38

Starší žáci:

pořadíSDHčas 1čas 2celkem
1Malenovice9,5410,6020,14
2Louky8,1112,3620,47
3Mladcová10,1611,7621,92
4Ostrata11,1912,1323,32
5Újezd12,3713,9026,27
6Kvítkovice12,3414,2826,62
7Želechovice Paseky12,6316,4129,04
8Žlutava15,0418,1933,23
9Želechovice16,5217,4133,93
10Zádveřice16,7817,9634,74
11Jaroslavice17,6417,7035,34
12Lípa17,9619,1137,07
13Lukoveček20,3620,6641,02
14Napajedla20,46999,001019,46

Soutěž jednotlivců:

Mladší žáci:

pořadíSDHjménovýsledný čas
1ŽelechoviceTichý Václav14,50
2NapajedlaJurek Martin16,03
3MladcováĎurišová Simona16,27
4MladcováKattauerová Valentýna16,49
5MladcováPopelková Marie17,04
6NapajedlaPetřík Zbyněk17,87
7MalenoviceBuček Jakub18,58
8OstrataLangerová Monika20,04
9NapajedlaBureš Lukáš21,35
10LukovečekSrovnal Lukáš21,81
11Želechovice PasekySmilková Sára23,38
12MalenoviceHradil Vojtěch23,97
13ŽlutavaŠamša Ondřej24,01
14ŽelechoviceTichá Ludmila27,45
15LukovečekSrovnal Adam28,75
16ZádveřiceStřižíková Natália31,09
17ZádveřiceJurča Vladimír31,61
18KvítkoviceOndřichová Alžběta32,33
19KvítkoviceBuk Filip32,47
20ŽlutavaSuchánek Oldřich40,20
21ZádveřiceElšík Patrik40,30
22LukovečekMikulková MichaelaNP
23MalenoviceTrčala VojtěchNP

Starší žáci:

pořadíSDHjménovýsledný čas
1LoukyJehličková Kateřina8,11
2MalenoviceBeníčková Michaela9,54
3MladcováKudličková Jana10,16
4MalenoviceBahulová Barbora10,60
5OstrataKašpárek Petr11,19
6MalenoviceŠkaldová Markéta11,56
7MladcováGrácová Petra11,76
8OstrataŘehák Vlastimil12,13
9KvítkoviceŠůstek Tomáš12,34
10LoukyStuchlíková Ivana12,36
11ÚjezdZvončák Radek12,37
12Želechovice PasekyVávrová Karolína12,63
13LoukyKvíčalová Nela13,12
14ÚjezdOnderka Jan13,90
15KvítkoviceCvopa Adam14,28
16MladcováKožíková Taťána14,38
17KvítkoviceLaciga Jan14,94
18ŽlutavaLužný František15,04
19Želechovice PasekyKruťa Adam16,41
20ŽelechoviceValeriánová Klára16,52
21ZádveřiceBalcárková Lucie16,78
22ÚjezdZvončák Stanislav17,29
23ŽelechoviceMalaník Ondřej17,41
24JaroslaviceFridrichová Aneta17,64
25JaroslaviceZábojníková Barbora17,70
26ŽelechoviceZichová Veronika17,94
27LípaJana Bobálová17,96
28ZádveřiceHurtová Lucie17,96
29ŽlutavaHostinský Tomáš18,19
30Želechovice PasekyJaška Jiří18,20
31LípaHana Elšíková19,11
32ZádveřiceŠtefka Marek20,23
33LukovečekKřižková Michaela20,36
34NapajedlaŠiška Marek20,46
35LukovečekHoráček Vít20,66
36LukovečekVýskala Stanislav23,74
37LípaRoman Mazal 26,74