Please select a category for OL shownews!
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sobota 18 Lis 2017
Home Soutěže ZLPS Výsledky ZLPS v Sazovicích
Výsledky ZLPS v Sazovicích PDF Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Pondělí, 26 Červen 2017 00:00

Výsledky Zlínské ligy požárního sportu v Sazovicích.

 

         

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Pořadí Kategorie MUŽI Okres Levý
proud
Pravý proud Výsledný čas Startovní číslo Body do ZLPS BODY
1. Pravčice KM 00:16,53 00:16,41 00:16,53 4 NE  
2. Vrbětice ZL 00:16,71 00:16,42 00:16,71 11 ANO 20
3. Mladcová ZL 00:16,78 00:16,78 00:16,78 22 ANO 17
4. Ludslavice KM 00:16,81 00:17,20 00:17,20 25 NE  
5. Zahnašovice KM 00:17,36 00:16,06 00:17,36 12 NE  
6. Hradčovice UH 00:16,76 00:17,41 00:17,41 14 ANO 15
7. Velký Ořechov "B" ZL 00:16,86 00:17,65 00:17,65 6 ANO 13
8. Nevšová "A" ZL 00:17,72 00:17,54 00:17,72 21 ANO 11
9. Nedašov ZL 00:17,84 00:17,75 00:17,84 1 ANO 10
10. Velká nad Veličkou HO 00:17,92 00:17,98 00:17,98 26 NE  
11. Mirošov ZL 00:18,20 00:16,93 00:18,20 19 ANO 9
12. Mysločovice ZL 00:18,42 00:18,52 00:18,52 2 ANO 8
13. Štítná nad Vláří ZL 00:18,93 00:18,49 00:18,93 27 ANO 7
14. Lhota ZL 00:18,64 00:19,03 00:19,03 29 ANO 6
15. Šarovy ZL 00:19,15 00:17,94 00:19,15 9 ANO 5
16. Bratřejov ZL 00:19,34 00:18,33 00:19,34 28 ANO 4
17. Jestřabí ZL 00:18,30 00:19,49 00:19,49 13 ANO 3
18. Slušovice ZL 00:19,62 00:18,79 00:19,62 30 ANO 2
19. Racková ZL 00:19,80 00:19,53 00:19,80 24 ANO 2
20. Machová ZL 00:20,27 00:20,69 00:20,69 10 ANO 2
21. Hostišová ZL 00:19,37 00:20,87 00:20,87 17 ANO 2
22. Louky ZL 00:19,54 00:21,05 00:21,05 5 ANO 2
23. Vrbka KM 00:20,73 00:21,70 00:21,70 31 NE  
24. Hostětín UH 00:21,03 00:26,64 00:26,64 8 ANO 2
25. Vésky "A" UH 00:26,70 00:26,64 00:26,70 7 ANO 2
26. Velký Ořechov "C" ZL 00:29,45 00:29,39 00:29,45 15 ANO 2
27. Oldřichovice ZL 01:00,87 00:57,28 01:00,87 32 ANO 2
28. Martinice KM N N N 3 ANO 1
29. Častkov UH N N N 16 NE  
30. Tečovice ZL N N N 18 ANO 1
31. Kněžpole UH N N N 20 NE  
32. Vysoké Pole ZL N N N 23 ANO 1

 

 

                                                                                                                                                                                                                                    

Pořadí Kategorie ŽENY Okres Levý
proud
Pravý proud Výsledný čas Startovní číslo Body do ZLPS BODY
1. Zahnašovice KM 00:16,79 00:16,17 00:16,79 4 NE  
2. Hřivínům Újezd ZL 00:17,58 00:17,89 00:17,89 14 ANO 15
3. Pravčice KM 00:16,66 00:17,92 00:17,92 3 NE  
4. Bratřejov ZL 00:18,09 00:18,02 00:18,09 17 ANO 12
5. Slušovice ZL 00:18,15 00:18,06 00:18,15 18 ANO 10
6. Bílovice UH 00:18,27 00:17,99 00:18,27 7 NE  
7. Velký Ořechov ZL 00:18,59 00:17,96 00:18,59 9 ANO 8
8. Kaňovice ZL 00:18,26 00:18,73 00:18,73 15 ANO 6
9. Racková ZL 00:19,17 00:19,76 00:19,76 1 ANO 5
10. Lhota ZL 00:19,20 00:19,83 00:19,83 13 ANO 4
11. Sazovice ZL 00:20,41 00:19,43 00:20,41 5 ANO 3
12. Vysoké Pole ZL 00:20,05 00:20,66 00:20,66 12 ANO 2
13. Hostišová ZL 00:21,48 00:21,99 00:21,99 6 ANO 2
14. Machová ZL 00:21,15 00:22,07 00:22,07 2 ANO 2
15. Holešov KM 00:21,30 00:22,24 00:22,24 16 NE  
16. Vlachovice ZL 00:32,14 00:19,52 00:32,14 8 ANO 2
17. Pravčice "B" KM N N N 10 NE  
18. Prštné ZL N N N 11 ANO 1
19. Lukov ZL N N N 19 ANO 1

 

 

                                                                   

Pořadí Kategorie Dorostenci Okres Levý
proud
Pravý proud Výsledný čas Startovní číslo Body do ZLPS
1. Záhlinice KM 00:17,44 00:17,13 00:17,44 4  
2. Dolní Lhota ZL 00:18,57 00:18,93 00:18,93 5  
3. Napajedla/Malenovice ZL 00:19,03 00:19,14 00:19,14 1  
4. Lukov ZL 00:20,13 00:19,22 00:20,13 3  
5. Ublo ZL 00:19,34 00:27,45 00:27,45 2  

 

 

                                                         

Pořadí Kategorie Dorostenky Okres Levý
proud
Pravý proud Výsledný čas Startovní číslo Body do ZLPS
1. Bohuslavice ZL 00:21,37 00:21,65 00:21,65 1  
2. Bílovice ZL 00:22,22 00:22,17 00:22,22 3  
3. Míkovice UH 00:23,72 00:24,66 00:24,66 2  
4 Lukov ZL 00:30,55 00:20,34 00:30,55 4