• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pondělí 10 Pro 2018
Home Soutěže ZLPS Výsledky ZLPS v Loukách
Výsledky ZLPS v Loukách PDF Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Pondělí, 19 Červen 2017 00:00

Výsledky Zlínské ligy požárního sportu v Loukách.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Pořadí Kategorie muži Okres Levý proud Pravý proud Výsledný čas Startovní číslo Body do ZLPS
1. Vrbětice ZL 14:74 14:78 14:78 34 20
2. Nevšová A ZL 14:78 14:96 14:96 20 17
3. Mladcová ZL 14:34 15:06 15:06 4 15
4. Mirošov ZL 15:07 15:23 15:23 35 13
5. Hostětín UH 15:29 14:68 15:29 13 11
6. TAG Zahnašovice KM 15:40 15:30 15:40 18 -
7. Velký Ořechov C ZL 15:41 15:59 15:59 23 10
8. Vrchoslavice PR 15:54 15:86 15:86 41 -
9. Hradčovice UH 16:06 14:96 16:06 3 9
10. Mysločovice ZL 16:14 16:16 16:16 8 8
11. Velký Ořechov B ZL 15:80 16:18 16:18 21 7
12. Šarovy ZL 16:51 15:28 16:51 9 6
13. Bratřejov ZL 16:76 16:11 16:76 44 5
14. Vésky UH 15:25 16:90 16:90 2 4
15. Tečovice ZL 16:90 16:37 16:90 7 4
16. Slušovice ZL 16:48 16:98 16:98 22 2
17. Vysoké Pole ZL 15:17 17:06 17:06 26 2
18. Jarošov UH 17:32 16:87 17:32 6 -
19. Racková ZL 17:74 17:48 17:74 10 2
20. Machová ZL 18:20 17:08 18:20 30 2
21. Vrbka KM 18:18 18:35 18:35 47 -
22. Ublo ZL 18:82 18:82 18:82 40 2
23. Louky ZL 19:58 18:95 19:58 5 2
24. Hostišová ZL 18:74 19:63 19:63 50 2
25. Jestřabí ZL 19:47 20:20 20:20 12 2
26. Kněžpole UH 27:27 17:63 27:27 19 -
27. Nedašov ZL N N N 1 1
28. Částkov UH N N N 25 -
29. Štítná nad Vláří ZL N N N 28 1
30. Lúky - SK PU N N N 31 -
31. Martinice KM N N N 38 1

    

                                                                                                                                                     

Pořadí Kategorie ženy Okres Levý proud Pravý proud Výsledný čas Startovní číslo Body do ZLPS
1. Bratřejov ZL 18:19 18:10 18:19 45 15
2. Vlachovice ZL 18:49 18:85 18:85 31 12
3. Kaňovice ZL 19:12 18:23 19:12 29 10
4. Holešov KM 19:50 19:04 19:50 37 -
5. Bílovice UH 19:24 19:66 19:66 24 -
6. Racková ZL 19:96 18:67 19:96 14 8
7. Slušovice ZL 18:66 21:72 21:72 17 6
8. Sazovice ZL 18:87 21:48 21:48 42 5
9. Hřivínův Újezd ZL 18:51 22:10 22:10 16 4
10. Machová ZL 30:67 21:15 30:67 11 3
11. Velký Ořechov ZL N N N 27 1
12. Lhota ZL N N N 39 1
13. Bojkovice UH N N N 49 -

       

                                   

Pořadí Muži nad 35 let Okres Levý proud Pravý proud Výsledný čas Startovní číslo
1. Louky ZL 22:12 17:76 22:12 52
2. Dubková - SK PU 29:19 29:86 29:86 46

 

 

                                                                     

Pořadí Kategorie dorostenci Okres Levý proud Pravý proud Výsledný čas Startovní číslo Body do ZLPS
1. Záhlinice KM 16:92 18:03 18:03 48 10
2. Lukov ZL 18:81 18:82 18:82 15 8
3. Dolní Lhota ZL 18:92 18:67 18:92 54 6
4. Napamal ZL 20:95 20:80 20:95 33 5
5. Ublo ZL N N N 51 1

 

 

                                                 

Pořadí Kategorie dorostenky Okres Levý proud Pravý proud Výsledný čas Startovní číslo Body do ZLPS
1. Bílovice UH 22:91 22:14 22:91 36 10
2. Bohuslavice ZL 23:71 23:78 23:78 53 8
3. Míkovice UH 21:72 24:51 24:51 43 6