Please select a category for OL shownews!
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sobota 18 Lis 2017
Home Soutěže Dorost Výsledky Krajského dorostu 2017
Výsledky Krajského dorostu 2017 Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Neděle, 11 Červen 2017 00:00

Výsledky Krajského dorostu 2017 v Kroměříži 11.6.2017.

 

 

                                                                                                                  

Pořadí Dorostenci Okres   Štafeta 4x100m   Test   Běh na 100m   Součet bodů
1.pokus P. 1.pokus P. Tr.b. P. Součet P.
2.pokus 2.pokus Družstva
1 Pohořelice ZL 35,05 1 70,70 2 0 1 100,65 2 6
32,06 65,00
2 Oznice VS 36,30 3 59,38 1 0 1 87,83 1 6
33,30 60,41
3 Francova Lhota VS 38,99 2 71,22 3 0 1 101,62 3 9
33,15 67,06
4 Napamal ZL 34,91 4 75,68 4 6 4 109,77 4 16
NP NP

 

                                                                                                                                    

Pořadí Dorostenky Okres   Štafeta 4x100m   Test   Běh na 100m   Součet bodů
1.pokus P. 1.pokus P. Tr.b. P. Součet P.
2.pokus 2.pokus Družstva
1 Morkovice KM 30,70 2 71,12 1 0 1 95,01 1 5
33,08 65,37
2 Bohuslavice u Zlína ZL 29,47 1 69,23 2 2 5 102,01 2 10
33,04 67,52
3 Bílovice UH 102,79 3 71,91 3 0 1 111,25 4 11
34,43 69,92
4 Míkovice UH 34,63 5 83,67 4 0 1 107,87 3 13
40,96 73,21
5 Dolní Bečva VS 34,61 4 NP 5 1 4 118,67 5 18
38,49 76,83

 

                                                                                                                                        

Pořadí Dorci mladší SDH Okres Běh na 100m Dvojboj Test Součet b.
1.pokus P. 1.pokus P. Tr.b. P.
2.pokus 2.pokus
1 Vojtěch Kaňa Pačlavice KM 21,83 2 18,04 2 0 1 5
19,96 18,11
2 Martin Holčák Oznice VS 21,53 1 17,86 1 1 6 8
18,78 NP
3 Ondřej Hlaváček Míkovice UH 22,21 3 18,84 4 0 1 8
20,96 18,43
4 Jan Otevřel Počenice KM 31,59 4 18,18 3 0 1 8
21,92 27,66
5 Filip Škrášek Míkovice UH 22,12 5 19,34 5 0 1 11
NP 19,96
6 Dominik Petružela Vigantice VS 23,68 6 24,21 6 0 1 13
33,24 DNF

 

                                                                                                                                                                          

Pořadí Dorci střední SDH Okres Běh na 100m Dvojboj Test Součet b.
1.pokus P. 1.pokus P. Tr.b. P.
2.pokus 2.pokus
1 Marek Šuta Francova Lhota VS 18,11 1 16,77 2 0 1 4
17,57 16,46
2 Pavel Růčka Prostřední Bečva VS 18,36 2 17,07 1 0 1 4
17,66 16,41
3 Martin Huťa Lipová ZL 18,79 4 16,49 3 0 1 8
NP 20,09
4 Ondřej Slováček Roštín KM 18,33 3 17,40 5 0 1 9
21,10 35,53
5 Martin Gerža Sazovice ZL 19,20 6 NP 4 0 1 11
NP 16,73
6 Josef Otevřel Počenice KM 22,45 5 18,42 7 0 1 13
19,09 NP
7 Jiří Krys Staré Město UH 19,67 7 17,79 6 0 1 14
20,03 NP
8 David Dostálek Knězpole UH 21,22 8 NP 8 0 1 17
20,80 19,24

 

                                                                                                                                                                          

Pořadí Dorci starší SDH Okres Běh na 100m Dvojboj Test Součet b.
1.pokus P. 1.pokus P. Tr.b. P.
2.pokus 2.pokus
1 Jakub Novák Vlčnov UH 18,55 1 17,05 1 0 1 3
18,16 16,48
2 Marek Indrák Dolní Bečva VS 18,76 2 16,52 2 0 1 5
18,77 17,11
3 Josef Trčka Dolní Lhota ZL 20,06 3 17,61 5 0 1 9
19,87 26,33
4 Martin Pospíšilík Karlovice KM 20,18 4 17,18 4 0 1 9
37,43 17,03
5 Radim Grebeň Míkovice UH 20,61 7 17,21 3 0 1 11
21,81 16,77
6 Tom Borovička Morkovice KM 32,44 5 18,01 7 0 1 13
20,28 NP
7 Martin Reisch Štípa ZL 21,08 6 17,67 6 0 1 13
20,37 17,83
8 Vojtěch Kulišťák Dolní Bečva VS 22,20 8 18,49 8 0 1 17
22,35 18,28

 

                                                                                                      

Pořadí Dorky mladší SDH Okres Běh na 100m Dvojboj Test Součet b.
1.pokus P. 1.pokus P. Tr.b. P.
2.pokus 2.pokus
1 Klára Kociánová Oznice VS 22,42 1 19,88 1 0 1 3
19,57 NP
2 Klára Vdolečková Pačlavice KM 34,53 3 20,21 2 0 1 6
20,87 DNF
3 Denisa Maňásková Pohořelice ZL 20,87 2 20,72 4 0 1 7
20,53 21,39
4 Jana Slováčková Roštín KM 21,45 4 20,38 3 0 1 8
21,60 23,41

 

                                                                                                                                                                          

Pořadí Dorky střední SDH Okres Běh na 100m Dvojboj Test Součet b.
1.pokus P. 1.pokus P. Tr.b. P.
2.pokus 2.pokus
1 Veronika Sklářová Vigantice VS NP 1 18,82 2 0 1 4
18,66 NP
2 Hana Kaňová Pačlavice KM 18,70 2 18,54 1 0 1 4
21,98 18,22
3 Nikola Orságová Hovězí VS 20,32 3 23,46 5 0 1 9
19,67 19,71
4 Markéta Juráková Velký Ořechov ZL 20,51 4 19,43 4 0 1 9
20,39 NP
5 Tereza Nezdařilová Zdounky KM 20,55 5 19,26 3 0 1 9
20,89 19,34
6 Aneta Maňásková Pohořelice ZL 24,34 7 20,95 7 0 1 15
25,95 21,32
7 Denisa Peprníčková Ostrožská Nová Ves UH NP 8 29,34 8 0 1 17
24,90 23,86
8 Barbora Kolářová Staré Město UH 22,61 6 20,21 6 1 8 20
23,42 NP

 

                                                                                                                                                                          

Pořadí Dorky starší SDH Okres Běh na 100m Dvojboj Test Součet b.
1.pokus P. 1.pokus P. Tr.b. P.
2.pokus 2.pokus
1 Simona Krampotová Semetín VS 21,85 1 18,18 1 0 1 3
17,85 17,94
2 Karolína Rozsypalová Pravčice KM 18,26 2 18,58 2 0 1 5
30,58 22,90
3 Tereza Daňková Dolní Bečva VS 19,86 3 19,10 3 0 1 7
19,87 NP
4 Michaela Indrová Vlčnov UH 20,96 4 19,99 4 0 1 9
20,59 19,95
5 Denisa Stavinohová Zdounky KM 21,69 6 20,80 6 0 1 13
21,94 20,22
6 Dominika Václavíková Lipová ZL 62,19 7 21,28 8 0 1 16
26,95 22,45
7 Nikola Zajvarová Kvítkovice ZL 27,07 8 20,34 7 0 1 16
NP 21,35
8 Kateřina Brázdilová Staré Město UH 20,87 5 20,04 5 1 8 18
NP NP