Please select a category for OL shownews!
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Středa 26 Zář 2018
Home Soutěže ZLPS Výsledky ZLPS na Rackové
Výsledky ZLPS na Rackové PDF Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Pondělí, 29 Květen 2017 00:00

Výsledky Zlínské ligy požárního sportu na Rackové.

 

                                                                                                                                                                                                                                                           

Pořadí Kategorie muži Okres Levý proud Pravý proud Výsledný čas Body do ZLPS
1 Mladcová ZL 17.45 17.14 17.45 20
2 Hradčovice UH 17.91 16.97 17.91 17
3 Vésky UH 17.94 17.27 17.94 15
4 Vrbětice ZL 18.02 17.18 18.02 13
5 Mirošov ZL 18.11 17.85 18.11 11
6 Mysločovice ZL 18.12 17.99 18.12 10
7 Vysoké Pole ZL 18.15 18.15 18.15 9
8 Nevšová A ZL 17.72 18.20 18.20 8
9 Velký Ořechov C ZL 18.41 17.51 18.41 7
10 Šarovy ZL 17.97 18.70 18.70 6
11 Zahnašovice KM 18.79 16.94 18.79  
12 Hostětín UH 18.56 19.09 19.09  
13 Štítná nad Vláří ZL 19.54 18.44 19.54 5
14 Martinice KM 19.19 20.05 20.05 4
15 Nedašov ZL 20.18 19.85 20.18 3
16 Slušovice ZL 20.72 20.46 20.72 2
17 Tečovice ZL 20.81 20.55 20.81 2
18 Hostišová ZL 21.17 21.01 21.17 2
19 Nedašova Lhota ZL 21.19 17.77 21.19 2
20 Velký Ořechov B ZL 21.24 19.69 21.24 2
21 Louky ZL 21.42 19.59 21.42 2
22 Machová ZL 21.97 22.37 22.37 2
23 Ratiboř VS 22.82 21.44 22.82  
24 Lhota ZL 23.69 23.35 23.69 2
25 Racková ZL 25.54 20.00 25.54 2
26 Bratřejov ZL 25.96 19.75 25.96 2

    

                                                                                                                                                                                   

Pořadí Kategorie ženy Okres Levý proud Pravý proud Výsledný čas Body do ZLPS
1 Vysoké Pole ZL 18.19 18.24 18.24 15
2 Zahnašovice KM 17.79 18.81 18.81  
3 Kaňovice ZL 18.66 18.86 18.86 12
4 Rymice KM 19.08 17.33 19.08  
5 Vlachovice ZL 19.28 19.08 19.28 10
6 Sazovice ZL 18.55 19.33 19.33 8
7 Racková ZL 18.53 19,43 19.43 6
8 Nedašova Lhota ZL 19.56 18.84 19.56 5
9 Hřivinův Újezd ZL 19.79 19.16 19.79 4
10 Bílovice UH 19.47 21.21 21.21  
11 Slušovice ZL 22.64 23.18 22.64 3
12 Lukov ZL 22.73 22.56 22.73 2
13 Lhota ZL 24.12 18.80 24.12 2
14 Machová ZL 28.07 19.80 28.07 2
15 Hostišová ZL 30.51 30.45 30.51 2
16 Bratřejov ZL 30.80 26.78 30.80 2
17 Velký Ořechov ZL 999.99 999.99 999.99 1
18 Prštné ZL 999.99 999.99 999.99 1

 

 

                                                               

Pořadí Kategorie dorostenci Okres Levý proud Pravý proud Výsledný čas
1 Lukov ZL 17.59 17.36 17.59
2 Záhlinice KM 19.33 19.40 19.40
3 Napajedla-Malenovice ZL 20.28 19.91 20.28
4 Ratiboř VS 18.58 21.02 21.02
5 Ublo ZL 21.40 20.04 21.40
6 Dolní Lhota ZL 32.52 30.84 32.52

 

 

                               

Pořadí Kategorie dorostenky Okres Levý proud Pravý proud Výsledný čas
1 Lukov ZL 28.09 26.98 28.08
2 Bílovice UH 21.98 53.89 53.89