• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pondělí 24 Úno 2020
Home OSH Zlín "Hasiči a Český den proti rakovině"
"Hasiči a Český den proti rakovině" Tisk Email
Napsal uživatel Vlastimil Nevařil   
Pondělí, 30 Březen 2009 07:49

Vážení kolegové, 
Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska převzalo záštitu nad letošní preventivní kampaní Ligy proti rakovině Praha. Ta vrcholí třináctým Květinovým dnem ve středu 13. května 2009, který je zároveň nazván Českým dnem proti rakovině a má podobu veřejné sbírky na téma: 

„Kolorektální karcinom - primární a sekundární prevence“

Hlavní cíle Ligy proti rakovině Praha jsou: nádorová prevence a výchova ke zdravému způsobu života, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podpora onkologického výzkumu. (Bližší informace najdete na www.lpr.cz a www.denprotirakovine.cz) a nebo v dalším přiloženém souboru nazvaném liga proti rakovině 2009.

Ani nám, hasičům není prevence proti rakovině lhostejná, proto vyzýváme všechny naše členy k zapojení se mezi dobrovolníky, kteří budou nabízet během tohoto dne ve svém městě či vesnici letáky s informacemi o prevenci rakoviny a látkovou kopii měsíčku lékařského se špendlíkem na připevnění a stužkou za minimální příspěvek 20 Kč.

Zájemci o spolupráci se mohou hlásit na tel. 603 546 116 (Jana Kolářová) nebo e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .            

         

             S pozdravem

 

 

                                                                                           Ing. Karel Richter  v.r     

                                                                     Starosta  SH ČMS