Zápis z jednání KORR ze dne 7.5.2021

On – line jednání, přítomni :  Crhák František – KM
                                              Divín Svatopluk – VS
                                              Cholasta Luděk – ZL
                                              Schön Martin – UH

 1. Okrsková kola v PS – ve všech okresech okrsková kola zrušena, to ale nebrání jednotlivým okrskům, pokud budou mít zájem, tyto soutěže zorganizovat.
 2. Okresní kola – okresní kola ve své původní podobě se neuskuteční, soutěž se bude konat pouze v disciplíně PÚ. Termíny soutěží jsou v jednání, pokud by nastala situace a příslušné OSH by nestihlo okresní soutěž uspořádat, nominuje své zástupce v kategorii muži a ženy na krajskou soutěž.
 3. Krajské kolo – uskuteční se 24.7. buď na stadionu v Holešově, nebo v areálu v Ludslavicích, pouze v disciplíně PÚ, dle pravidel PS, dva pokusy. Soutěž se uskuteční dle aktuálních hygienických nařízení. Propozice a seznam rozhodčích připraví do 30.6.2021 br. Crhák. Vzhledem ke změně programu bude možno z každého okresu nominovat 3 družstva v kategoriích muži a ženy ( celkem tedy 12 + 12 družstev ). První dva z každé kategorie postupují na MČR (8.8. Hradec Králové)
 4. Nominační soutěž v disciplíně 100m překážek na MČR 21.8. Ostrava. SH ČMS doporučuje uspořádat nominační soutěž v rámci KSH, jsou tři možnosti:
  • Soutěž se uspořádá u nějakého SDH
  • Soutěž uspořádá KSH
  • Nominace proběhne na základě výsledků z uplynulých ročníků krajských soutěží
 5. Soutěž O zlatý pohár hejtmana Zlínského kraje – 19.9.2021 v Horní Lhotě (ZL). Postupový klíč na tuto soutěž si určí každé OSH

Zapsal: Cholasta Luděk