Seznam rozhodčích mládeže s platnou kvalifikací

Kvalifikace Číslo osvědčení Jméno, příjmení SDH Získána Obnova Platnost do
R I 202 Miroslav Šípek Březová 2009 2019 2024
R I 203 Vlastimil Nevařil Zlín - Malenovice 2009 2019 2024
R II 1 Alena Škopíková Napajedla 1989 2018 2023
R II 2 Zdeněk Časta Želechovické Paseky 1994 2018 2023
R II 3 Jaroslav Křen Šarovy 1998 2018 2023
R II 11 Antonín Fajgar Lhota 2004 2022 2027
R II 12 Zdeněk Hradil Napajedla 2004 2018 2023
R II 13 Vladimír Mlynarčík Lipina 2004 2018 2023
R II 14 Jaroslav Pekař Zlín - Štípa 2004 2018 2023
R II 16 Petr Vítek Provodov 2004 2018 2023
R II 19 Barbora Cekotová Želechovice 2006 2018 2023
R II 20 Alois Gargulák Všemina 2006 2018 2023
R II 21 Martin Holčík Kvítkovice 2006 2018 2023
R II 25 Stanislav Zvončák Újezd 2006 2018 2023
R II 27 Zdeněk Galba Zlín - Louky 2008 2022 2027
R II 28 Marcela Gofroňová Hřivínův Újezd 2008 2018 2023
R II 29 Petra Vítková Zlín - Malenovice 2008 2018 2023
R II 42 Miroslava Manclová Březůvky 2011 2018 2023
R II 44 Eva Úlehlová Pozlovice 2011 2018 2023
R II 47 Jana Hanáčková Pohořelice 2013 2018 2023
R II 49 Tomáš Kubů Lipová 2013 2018 2023
R II 53 Pavel Petrů Loučka 2013 2018 2023
R II 54 Ondřej Plášek Provodov 2013 2018 2023
R II 56 Josef Vojtěšek Spytihněv 2013 2018 2023
R II 57 Tomáš Zelík Pohořelice 2013 2018 2023
R II 61 Helena Vyoralová Kvítkovice 2014 2022 2027
R II 62 Václav Běhunčík Svatý Štěpán 2018 0 2023
R II 63 Lukáš Bureš Napajedla 2018 0 2023
R II 64 Jakub Častula Hrádek na Vlárské dráze 2018 0 2023
R II 65 Martin Jurek Napajedla 2018 0 2023
R II 66 Martin Lutonský Slavičín 2018 0 2023
R II 67 Miroslav Macháč Slavičín 2018 0 2023
R II 68 Alena Marcaniková Lipová 2018 0 2023
R II 69 Jan Obadal Zlín - Malenovice 2018 2022 2027
R II 70 Zbyněk Petřík Napajedla 2018 0 2023
R II 71 Petr Šamša Žlutava 2018 0 2023
R II 72 Lukáš  Úlehla Pozlovice 2018 0 2023
R II 73 Nikola Zajvarová Kvítkovice 2018 0 2023
R II 74 Barbora Andersová Rudimov 2019 0 2024
R II 75 Jaroslav Bartošek Lipová 2019 0 2024
R II 76 Jiří Čech Újezd 2019 0 2024
R II 77 Veronika Beníčková Zlín - Malenovice 2022 0 2027
R II 78 Natálie Hanáčková Pohořelice 2022 0 2027
R II 79 Jan Landsfeld Pohořelice 2022 0 2027
R II 80 Tomáš Lapčík Pohořelice 2022 0 2027
R II 81 Lukáš Lipenský Napajedla 2022 0 2027
R II 82 Aleš Maňásek Pohořelice 2022 0 2027
R II 83 Denisa Maňásková Pohořelice 2022 0 2027
R II 84 Markéta Plášková Žlutava 2022 0 2027
R II 85 Kristýna  Šilcová Pohořelice 2022 0 2027