Vítáme Vás na oficiálních stránkách SH ČMS - Okresní sdružení hasičů Zlín. Ke dni 1.1. 2023 máme evidováno celkem 7 443 členů ve 116 sborech dobrovolných hasičů. V našich řadách je také 2 099 dětí a mládeže ve věku do 18 let.
Najdete zde informace o práci jednotlivých orgánů OSH, soutěžích dospělých a dětí, kontakty a také právní dokumenty týkající se dobrovolných hasičů a jejich činnosti.
 

Novinky

Novinky z úseku mládeže

Novinky z úseku prevence

Novinky z úseku represe

Novinky - výsledky soutěží

Krajské kolo PS 2023

Dne 22. července 2023 se v Horní Lidči uskutečnilo Krajské kolo v PS. 

Za přítomnosti ředitele HZS Zlínského kraje plk. Ing. Víta Rušara a hejtmana Zlínského kraje Ing. Radima Holiše došlo při slavnostním zahájení k předání 2 nových automobilů pro OSH Zlín a OSH Vsetín, pořízených z dotace Zlínského kraje. Zlínskému kraji moc děkujeme za dlouholetou spolupráci a podporu dobrovolných hasičů v našem kraji.

 

Do krajského kola postupovaly dvě nějlepší družstva ze všech našich okresů v kategorii ženy a muži. Nejen že této soutěži přálo po celý den příznivé počasí,  ale také bylo stále co sledovat. Časy a výkony řady soutěžících byly opravdu ohromující.  Soutěž tak byla napínavá do poslední chvíle, kdy v kategorii žen mezi sebou, s velmi vyrovnanými výsledky, zápasily tými Pohořelic a Morkovic a v kategorii mužů Oznice a Slušovice. 

Vítěž však může být vždy jen jeden. A tak k postupu do republikového kola v Sokolově zaslouženě gratulujeme družstvům: Pohořelic a Oznice. 

 

Přílohy
Název souboruPoznámkaVelikost
Download this file (KK_PS_Horni_Lidec_2023-07-22_-_muzi.pdf)KK_PS_Horni_Lidec_2023-07-22_-_muzi.pdf 103 kB
Download this file (KK_PS_Horni_Lidec_2023-07-22_-_zeny.pdf)KK_PS_Horni_Lidec_2023-07-22_-_zeny.pdf 93 kB
Download this file (nástup.jpg)nástup.jpg 225 kB
Download this file (předání.jpg)předání.jpg 244 kB
Download this file (zahájení.jpg)zahájení.jpg 193 kB